Zmusili 12-latkę do ślubu z dorosłym mężczyzną. Ale to był dopiero początek koszmaru

Zmusili 12-latkę do ślubu z dorosłym mężczyzną. Ale to był dopiero początek koszmaru Źródło: wp

Ślub był dopiero początkiem jej koszmarnego życia. Zaledwie 12-letnia dziewczynka została zmuszona, by poślubić dorosłego mężczyznę. Jej zeznania są przerażające, nikt nie może uwierzyć w to, co przeżyła.

Ślub jest dla panien młodych najważniejszym dniem w życiu. Ceremonia zaślubin i wesele planowane są przez wiele miesięcy, a lista rzeczy do zrobienia przed "tym dniem" zdaje się nie mieć końca. Wybór sukni ślubnej, kwiatów czy zespołu może być fantastycznie spędzonym czasem. Jednak nie jest tak w przypadku każdej panny młodej, a już na pewno nie dla 12-letniego dziecka, które zmuszone zostało, by poślubić dużo starszego do siebie mężczyznę. 

Panna młoda była zbyt młoda na ślub 

Salma ma 12-lat i jej biedni rodzice postanowili sprzedać ją obcemu mężczyźnie, który chętnie zapłacił za młodziutką żonę. Wraz z ceremonią ślubną rozpoczął się koszmar dziewczynki. 

- Wychowamy ją na taką żonę, jaką dokładnie chcemy - miała usłyszeć Salma po ślubie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczynka zmuszona była zostawić rodzinę, szkołę i przyjaciół, by wraz z mężem udać się do innego kraju. Tam zaczęły się dramatyczne przeżycia, które ciągnęły się przez wiele lat, powodując traumę w psychice dziecka.

- Czuła jego twardy dotyk, chropowatą skórę, a później jego zabierający jej oddech ciężar. Chciała uciec. Z tego łóżka, od niego, z tego domu. Jednak leżała nieruchomo, tak jak przykazała jej mama, i pozwalała, żeby mąż robił z nią to, co chce. Nieletnia żona, bierna, nie w pełni jeszcze fizycznie dojrzała, nie zaspokoiła do końca dorosłego, doświadczonego mężczyzny. Rozdrażniony Ahmad wstał, ubrał się i zostawił płaczącą i zwijającą się z bólu dziewczynkę - brzmi opis nocy poślubnej.

Ślub to tylko początek koszmaru, w którym przyszło jej żyć

Takich historii jest wiele, a tę, która dotyczy Salmy, można przeczytać w książce znanej na całym świecie autorki.

Laila Shukri to pseudonim, pod którym wydaje książki. Opisuje w nich historie bazujące na jej przeszłości. Niedawno ukazała się kolejna już pozycja autorki, zatytułowana "Jestem nieletnią żoną". Kobiety i mężczyźni na całym świecie czytają je z przerażeniem na twarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Nikt nie może uwierzyć, że to, co przeszła, nie jest wymysłem, a prawdziwym dramatem, w którym bierze udział wiele młodych dziewczynek na całym świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Tomek odciął żonie piersi, nos i uszy. Niewyobrażalny koszmar, w którym życie straciło 5 osób
  4. Pan młody chciał zażartować z wybranki i powiedział "NIE". Nie mógł przewidzieć, jak tragicznie się to skończy
  5. Ich nowo narodzony syn zmarł. Po 4 dniach odebrali telefon, po którym ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: wp 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News