żona przerwała ślub swojego meża
Unsplash Shardayyy Photography
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Żona przerwała ślub swojego męża. Goście zamarli, ksiądz aż się przeżegnał

Żona nagle wtargnęła na ślub swojego męża i przerwała go. Kiedy wyjawiła gościom i księdzu całą prawdę, nikt nie mógł uwierzyć własnym uszom. Jak informują lokalne media, mężczyzna natychmiast został zatrzymany.

Kobieta wtargnęła nagle na lub w Zambii i zażądała, by został przerwany. Kiedy powiedziała gościom oraz księdzu całą prawdę, nie mogli uwierzyć w jej słowa.

Wszystkich ŚwiętychZapadła decyzja w sprawie Wszystkich Świętych. Wszyscy dowiedzieli się przez specjalny komunikat archidiecezjiCzytaj dalej

Kobieta przerwała ślub męża, goście nie mogli dać wiary jej słowom

Abraham Muyunda wymknął się z domu swojej żonie, mówiąc, że wyjeżdża z miasta do pracy. Jej sąsiedzi zdołali jednak ostrzec, że mężczyzna planuje ożenić się z kolejną partnerką. Kobieta natychmiast udała się do kościoła, by przerwać ceremonię. Po wtargnięciu do kościoła, zaczęła tłumaczyć wszystkim zgromadzonym, że pan młody jest już jej mężem, dlatego ceremonia nie może się odbyć. Słowa kobiety sprawiły, że wszystkich gości zamurowało. Co bardziej szokujące jednak, panna młoda pozostawała niewzruszona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przeszła na dietę24-latka ważyła 300 kg. Postanowiła zmienić swoje życie, rok później była nie do poznaniaCzytaj dalej

Jak przekazuje "Daily Mail", żona mężczyzny udała się na rozmowę z duchownym i wytłumaczył, że pan młody jest jej mężem oraz że nie są rozwiedzeni. W dodatku do tej pory żyli zgodnie i kobieta nie ma pojęcia, dlaczego jej mąż usiłował wziąć ślub z inną kobietą.

Media informują, że pan młody trafił na komisariat policji i prawdopodobnie zostanie ukarany za bigamię. Udało się ustalić, że pan Muyunda pracował w urzędzie skarbowym w Zambii oraz ma troje dzieci. Panna młoda miała wiedzieć, że wybranej jej serca jest już zamężny. Jeśli zostanie on skazany za bigamię, grozi mu nawet do siedmiu lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro. Napłynęły doniesienia po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

2. Od 21 godzina policyjna, Zamknięte bary, kina i restauracje u sąsiadów Polski

3. Pomarańczowy alert objął właśnie tysiące Polaków. Sytuacja jest bardzo zła, pojawiły się oficjalne ostrzeżenia

W Zambii obowiązuje dwa systemy małżeńskie. Jeden z nich oparty jest na prawie zwyczajowym, z kolei drugi na nowoczesnym prawie stanowionym. W drugim typie nie dopuszcza się poligamii, dlatego każdy, kto na mocy prawa usiłuje wstąpić w kolejny związek małżeński, będąc już zamężnym lub żonatym, może zostać skazany na 7 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowite zastosowanie liści laurowych. Rozwiążą uciążliwe problemy ze skórą, działanie zachwyci każdego
  2. Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdę
  3. Wiadomość prezydenta Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Wszystko po spotkaniu z szefem GIS
  4. Już od czwartku, po 2080 złotych "na rękę". Duża grupa Polaków dostanie pieniądze, lepiej sprawdzić
  5. MZ przekazało najgorsze wiadomości. Wkrótce Polaków czeka nieuniknione, jest potwierdzenie
  6. Banknot 10-złotowy może mieć znacznie większą wartość. Musi spełnić tylko jeden warunek

Psychotest z liśćmiWybierz liść i poznaj swoją przyszłość. Odpowiedź zdradza, co czeka cię w najbliższym czasieCzytaj dalej

Źródło: Parenting PL, Daily Mail UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News