Panna młoda była w drodze do ołtarza. Jak otworzyły się drzwi kościoła, nawet ksiądz nie mógł powstrzymać łez

Panna młoda była w drodze do ołtarza. Jak otworzyły się drzwi kościoła, nawet ksiądz nie mógł powstrzymać łez Źródło: screen/youtube/

Ślub tej pary zbliżał się wielkimi krokami. Przygotowania do uroczystości trwały już od wielu miesięcy. Gdy wreszcie nadszedł ten moment i panna młoda weszła weszła do kościoła, wszyscy rozpłakali się na widok panny młodej.

Ślub był spełnieniem ich marzeń, choć niedługo przed tym wielkim dniem doszło do potwornej tragedii. Mimo to para postanowiła się nie poddawać i włożyć całe serce w przygotowania, które obejmowały nie tylko listę gości czy weselne menu. Przed przyszłą żoną stanęło ogromne wyzwanie, które było przyczyną już wielu chwil zwątpienia. 

Wielka tragedia odmieniła jej życie 

Jennifer Darmon i Mike Belawetz byli do szaleństwa w sobie zakochani i oboje wiedzieli, że pewnego dnia zostaną mężem i żoną. Nim jednak szczęście na dobre nastało w ich życiu, nadeszły przykre dni pełne żalu. Wszystko przez wypadek, w którym uczestniczyła Jennifer. Choć lekarzom udało się uratować jej życie, usłyszała druzgocącą diagnozę - miała być sparaliżowana.

Kobieta wylądowała na wózku, a jednak postanowiła zrobić wszystko, by do dnia ślubu stanąć na nogi. Każdego dnia przechodziła trudną i bolesną rehabilitację i mimo ogromnej determinacji, miewała chwile zwątpienia. Doszło nawet do sytuacji, gdy wyznała ukochanemu, że nie chce być dla niego ciężarem i zrozumie, jeśli ten postanowi odejść. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub pełen emocji. Gdy otworzyły się drzwi do kościoła, nawet ksiądz nie mógł powstrzymać łez

Mike nie zamierzał zostawiać narzeczonej i wytrwale wspierał ją w tej trudnej walce. Gdy w końcu nadszedł dzień ceremonii, czekał na nią przy ołtarzu, nie mogąc doczekać się, aż włoży na jej palec obrączkę. Nagle otworzyły się drzwi kościoła, a za nimi stała Jennifer. Bez wózka, dzięki wsparciu bliskich, była w stanie dotrzeć na własnych nogach do ukochanego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 29-letnia polska bizneswomen. Zmarła w skutek choroby nowotworowej

2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Weselnicy w jednej chwili zalali się łzami, nawet ksiądz nie był w stanie się powstrzymać. Sam pan młody nie potrafił ukryć dumy. Ale w czasie wesela wydarzyło się coś jeszcze bardziej zdumiewającego. Świeżo upieczona małżonka wykonała z ukochanym pierwszy taniec i wcale nie potrzebowała przy tym pomocy wózka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Słynna przyprawa wywołuje ZATRUCIE
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy  

Źródło: webniusy  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News