Druhna doszczętnie zniszczyła ślub Ani. Po tym, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka panna młoda nie może się pozbierać

Druhna doszczętnie zniszczyła ślub Ani. Po tym, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka panna młoda nie może się pozbierać Źródło: Unsplash/Nicole Honeywill

Ślub Ani był przepiękny, ale panna młoda wspomina go jednak przez pryzmat niezwykle przykrej sytuacji, której doświadczyła przed ceremonią. Druhna, najlepsza przyjaciółka Ani, powiedziała jej w dniu ślubu coś, co bardzo ją zabolało.

Ślub Ani był piękny i dopięty na ostatni guzik. Wszystko było idealne, poza zachowaniem druhny, która była najlepszą przyjaciółką Ani. To ona tymi słowami zepsuła jej cały ślub i wesele.

Swój ślub Ania zapamięta do końca życia. Wszystko z powodu słów, jakie usłyszała od własnej druhny

Przyjaciółka Ani została poproszona przez pannę młodą, aby w końcu poznała jej rodziców, z którymi dotąd jeszcze się nie widziała. Rodzice Ani przyjechali na jej ślub poprzedniego wieczoru z Podlasia. Wcześniej nie mogli zjawić się w stolicy, aby poznać wszystkich przyjaciół córki, bo muszą nieustannie doglądać swojego wielkiego gospodarstwa.

Kiedy druhna Ani miała w końcu możliwość poznania jej rodziców, bardzo się ucieszyła. Jej radość szybko jednak prysnęła, gdy zrozumiała, że rodzice Ani to ludzie prości - uczciwi, nieciekawi i raczej dość biedni. To jednak nie wszystko, co myślała o rodzicach Ani jej przyjaciółka. Po spotkaniu z nimi druhna wzięła na bok Anię, aby powiedzieć jej to, co myśli o jej rodzicach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Powiedziała, że powinnam się wstydzić za wygląd moich rodziców. Jej zdaniem moja matka wyglądała, jakby zapomniała czym jest fryzjerka i kosmetyczka, a mojego ojca porównała do zaniedbanego alkoholika. Wtedy do moich oczu napłynęły łzy - powiedziała zdruzgotana Ania.

Jej druhna po chwili dodała jeszcze, że jej matka jest "brzydka i staroświecka".

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez dziesiątki gwiazd. Aleksandra Kwaśniewska napisała coś wzruszającego
2. Byli na ostatniej prostej w drodze na wesele. Jest ofiara śmiertelna, dwie kolejne osoby są w stanie ciężkim

To bardzo bolesne słowa, więc nic dziwnego, że Ania miała w trakcie wesela bardzo zły humor, kiedy chwilami powracała myślami do słów, które powiedziała jej druhna. Nie spodziewała się, że przyjaciółka odważy się na aż tak ostrą krytykę jej najbliższych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Setki tysięcy Polaków poza podwyżką. Płaca minimalna może ominąć także ciebie
  2. Rodzice pod wpływem alkoholu i narkotyków jechali z dzieckiem samochodem. Zrobiono im zdjęcie. Ten widok mrozi krew w żyłach
  3. Barbara Kurdej-Szatan odważna jak nigdy. Pokazała, jak wypina pupę
  4. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte
  5. Pijana babcia próbowała uśpić noworodka suszarką. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o życie maleństwa

Źródło: Lelum

Następny artykuł