Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie

Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie Źródło: unsplash.com chuttersnap

Ślub w Polsce zakończył się istnym koszmarem. Z początku zupełnie nic nie zwiastowało tego, że dojdzie do podobnych zdarzeń. Niestety, jak donoszą media, 19 osób jest w ciężkim stanie.

Ta para planowała ślub od miesięcy, starając się zadbać o każdy szczegół, by goście jak najlepiej zapamiętali ten dzień. Choć ceremonia niewątpliwie zapadnie wszystkim w pamięć, niestety, wcale nie za sprawą przyjemnych wrażeń. Nie mieści się w głowie, co wydarzyło się krótko potem. 19 osób jest w ciężkim stanie, a to jeszcze nie koniec doniesień. 

Ślub zakończył się prawdziwym koszmarem 

Jak informuje portal o2.pl, ślub i wesele, o których mówi cała Polska, miały miejsce w województwie małopolskim, we wsi Nawojowa. Przyjęcie odbyło się 11 czerwca, z kolei pierwsze problemy pojawiły się już dwa tygodnie później, gdy u 9 gości zdiagnozowano koronawirusa. Kiedy o sprawie został poinformowany sanepid, badaniom zostali poddani również pozostali uczestnicy wesela, zarówno goście, jak i obsługa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

U pracowników sali, w której zorganizowane zostało przyjęcie, testy dały wynik negatywny, jednak u bliskich pary młodej, którzy 11 czerwca bawili się do białego rana, badania potwierdziły zarażenie w aż 151 przypadkach - mowa zarówno o bezpośrednich gościach weselnych, jak i krewnych. Na kwarantannę zostało skierowanych 983 osób. Niestety, 19 z 151 zarażonych osób przebywa obecnie w szpitalu, a ich stan określany jest jako ciężki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

- To obecnie największe i najpoważniejsze ognisko koronawirusa w Małopolsce - mówiła rzeczniczka sanepidu w Krakowie, Dominika Łatak-Glonek, w rozmowie z "Gazetą Wyborczą Kraków", cytowana przez portal o2.pl.

Media donoszą również, że jednym z uczestników wesela był senator Prawa i Sprawiedliwości, Wiktor Durlak, ale w jego przypadku badanie dało wynik negatywny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi
  4. Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony
  5. Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News