102-letnia babcia nie mogła być na ślubie wnuczki. Panna młoda podjęła niebywałą decyzję, nie da się opanować wzruszenia

102-letnia babcia nie mogła być na ślubie wnuczki. Panna młoda podjęła niebywałą decyzję, nie da się opanować wzruszenia Źródło: Tara Bars/Facebook

Ślub był dla niej bardzo ważnym wydarzeniem, na które czekała bardzo długo. Widziała, że podczas niego nie może zabraknąć jej rodziny. Pannie młodej najbardziej zależało, by w tym szczególnym dniu towarzyszyła jej babcia. 102-letnia babcia niestety nie mogła pojawić się na ślubie. Kobieta musiała podjąć ważną decyzję.

Ślub Tary Foley miał być pięknym wydarzeniem, podczas którego spotka się jej cała rodzina. Pannie młodej bardziej zależało na obecności bliskich, niż na tym, jak będzie wyglądać, czy jakie dania zostaną podane podczas wesela. Na kilka dni przed ślubem podjęła ważną decyzję, dziś nie ma wątpliwości, że drugi raz podjęłaby taką samą decyzją. 

Ślub, na którym będzie cała rodzina, to jedyne jej marzenie

Tara Foley miała marzenie, by jej babcia pojawiła się na ślubie. Niestety, ze względu na wiek babci, podróż do innego stanu nie wchodziła w grę. Panna młoda bardzo chciała się spotkać z babcią, wiedziała, że musi zrobić wszystko, by do tego doszło. Postanowiła, że skoro babcia nie pojawi się u niej, ona pojedzie do niej. 

"Kiedy moja babcia zamieszkała w domu opieki, pielęgniarka zapytała ją, jakie jeszcze ma cele w życiu. Babcia wtedy odpowiedziała, że ​​chce być na moim ślubie" powiedziała przyszła panna młoda. Ślub zbliżał się wielkimi krokami, Tara musiała podjąć decyzję odnośnie do tego, co powinna zrobić. Z jednej strony rozumiała, że babcia nie może pojawić się na ceremonii, ale wiedziała, że będzie to bardzo ciężkim i męczącym przeżyciem. Niewiele myśląc, podjęła decyzję. 

- W głębi serca wiedziałam, że babcia myśli o tym, jak mogłaby stawić czoła tej podróży. Postanowiłam więc pojechać do niej w sukni ślubnej. Jeszcze nie miałam naniesionych na nią poprawek krawieckich i nie wyglądała tak, jak powinna, ale to nie miało znaczenia - przekazała Tara. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ślub odbył się bez babci, ale wszyscy mieli niespodziankę

Tara nikomu nie powiedziała, że wybiera się na weekend do babci. Zabrała swoją suknię ślubną i odwiedziła ukochaną babcię. Podczas wizyty fotograf wykonał przepiękną sesję zdjęciową, na której panna młoda miała na sobie suknię ślubną, a przy sobie 102-letnią babcię. Tara pokazała zdjęcia z babcią dopiero na ślubie, by zaskoczyć wszystkich zebranych. 

Dzisiaj grzeje: 1. 27-latek nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, teraz nie żyje. Porażające szczegóły

2. Śmiertelny wypadek na Podkarpaciu. Rozpędzone auto wjechało w nastolatki

Zaledwie 27 dni po ceremonii Stasia Foley zmarła. "Myślę, że tego wieczoru, kiedy się z nią pożegnałam, obie wiedziałyśmy, że prawdopodobnie nigdy więcej się nie zobaczymy. Ścisnęła moje policzki i spojrzała mi w oczy, a potem powiedziała do mnie:„Bardzo cię kocham.” Zmarła 27 dni później. Mam szczęście, że właśnie takie mam ostatnie wspomnienie z nią. Była naprawdę wyjątkową kobietą! Kocham cię babciu i będę kochać zawsze! ”

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  2. Już od piątku rząd luzuje kolejne obostrzenia. Ważna wiadomość dla wszystkich polskich fanów sportu
  3. Nikt nie mówi o ogromnej zmianie we wszystkich sklepach. Niebawem wejdzie w życie, Polacy nie będą zadowoleni
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie Katarzyny Dowbor, ma na nim 20 lat. Co za petarda, ciężko oderwać wzrok
  5. Mówią na nią "oszukana szarlotka". Jeden dodatek sprawia, że nie będziesz chciała powrócić do jabłek
  6. Na zdjęciu ukryta jest panda. Najlepsi widzą ją już po 20 sekundach, reszta szybko się poddaje

źródło: newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News