Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu

Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu Źródło: youtube/ TripBloggers/

Ślub przebiegał zupełnie inaczej niż państwo młodzi sobie wymarzyli. Nikt nie spodziewał się, że świadek na oczach wszystkich skompromituje się w taki sposób. Wpadka wywołała skrajne emocje.

Ślub planowali od długiego czasu z przekonaniem, że wszystko dopięli na ostatnich guzik. Gdy w końcu mogli stanąć na ślubnym kobiercu stała się okropna rzecz. Wszystko przez świadka, który skompromitował się w upokarzający sposób. Panna młoda była zażenowana, a goście zaczęli się bezlitośnie śmiać.

Poniżająca kompromitacja świadka wywołała śmiech i zażenowanie. Ślub, którego nie da się zapomnieć 

W serwisie YouTube pojawiło się nieco ponad 3-minutowe nagranie prosto z ceremonii zaślubin pewnej pary. Szczęśliwie zakochani, ale i zestresowani z uwagi na wstąpienie w nowy etap życia, wręcz promienieli. Od sakramentalnego "tak" dzielił ich zaledwie krok, gdy nagle świadek skompromitował się w niebywały sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nienajlepsza passa zaczęła się, kiedy stojąc przy duchownym wraz z parą młodą niespodziewanie spadły mu spodnie. Białe bokserki w czerwone paski widniały na samym środku kaplicy, ale to nie był jeszcze koniec. W końcu przyszedł czas na przysięgę, czyli kulminacyjny, pełen romantyzmu moment w czasie ślubu.   

Przyszli małżonkowie stanęli na przeciw siebie, czule trzymając się za dłonie. Świadek wyraźnie nie potrafił zachować powagi, rozbawiając przy tym zgromadzonych gości, a nawet samego pana młodego, który zamiast skupić się na słowach przysięgi robił się czerwony od śmiechu. Niesforny mężczyzna nie dawał weselnikom chwili wytchnienia, wciąż wygłupiając się przy młodej parze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia

2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Choć goście wręcz płakali ze śmiechu, panna młoda nie wyglądała na szczególnie zadowoloną. Na jej twarzy malowało się zażenowanie, czemu trudno się dziwić. W końcu przeżywała właśnie najważniejszy moment swojego życia, któremu zamiast łez wzruszenia towarzyszyły łzy śmiechu. Jedno jest jednak pewne, takiego ślubu nigdy nie będą w stanie zapomnieć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News