Ślub z księdzem
Pexels/pixabay
Aneta Wasilewska - 13 Września 2019

Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Ślub został odwołany w ostatniej chwili. Decyzję podjęła panna młoda, a ksiądz nie wiedział, co robić.

Ślub miał się niebawem odbyć, ale ostatecznie do niego nie doszło. Okazało się, że śluby złożone komuś innemu były ważniejsze. Księża zdradzają historie, które szokują. Na jaw wychodzą sekrety zakochanych kobiet. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obiektami westchnień zdarzają się duchowni.

Świat według Kiepskich alimenty Bartosza ŻukowskiegoŻona Waldusia z "Kiepskich" przerwała milczenie. Jak on mógł zrobić to własnej córce?Czytaj dalej

Jak mówi powiedzenie, serce nie sługa. Problem pojawia się gdy serce zaczyna bić dla sługi Bożego. Ze ślubami kapłańskimi nie ma dyskusji. Księża składają ślubowanie czystości, nie mają żadnych partnerek, ani żon, jednak są zwyczajnymi ludźmi. Są tak samo zdolni do uczuć jak osoby, które nie skończyły seminarium. Zdarzają się przecież przypadki księży, którzy rezygnują z kapłaństwa, aby wejść w związek z drugą osobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies wyglądał jak wilkołakMieszkańcy byli przerażeni i twierdzili, że po ich okolicy grasuje wilkołak. Został schwytany, a zdjęcia jego przemiany zadziwiająCzytaj dalej

Ślub się nie odbył

Historia księdza Jacka zaczyna się w momencie, gdy skończył seminarium i został skierowany do swojej pierwszej parafii. Trafił do małej wioski, gdzie mieszkańcy są pobożni, niedziele spędzają w kościele i każdy żyje szczęśliwym życiem. Tam zaczął prowadzić spotkania dla młodzieży. Cieszyły się one ogromną popularnością, a z jedną z uczestniczek ksiądz złapał wspólny język.

Dziewczyna była zaręczona i lada chwila miała brać ślub, ale pomimo tego dużo czasu spędzała z duchownym. Rozmawiali o sakramencie małżeństwa i zbliżyli się do siebie. Z czasem dziewczyna rozmyśliła się i zerwała zaręczyny w ostatnim momencie. Wtedy też zaczęła częściej odwiedzać swojego przyjaciela-kapłana.

W pewnym momencie ks. Jacek zorientował się, że przynoszone przez nią ciasta i ciasteczka zawierają ukryty przekaz. Pyszne wypieki były oznaką miłości. On jednak nie odwzajemniał jej uczuć. W ciężkiej rozmowie musiał ją poinformować o tym, że dla niego ślub już się odbył. Ślubował Bogu swoją miłość i wierność, a decyzji zmieniać nie zamierza.

Dzisiaj grzeje:

1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce

2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

- Było mi bardzo miło, ale też głupio, że dostrzegła we mnie materiał na męża. Ale ja ślubowałem Bogu. To był bardzo trudny sprawdzian dla mojej posługi - skomentował sprawę ks. Jacek.

Ślubu między księdzem a dziewczyną nie było. On został w kościele, a ona uciekła do innego miasta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł nettoAdvertisement

Córka znosiła obelgi przez sporą część swojego życia.Rówieśnicy okrutnie nabijali się z twarzy ich córki. 25 lat później nie było im już do śmiechuCzytaj dalej

źródło: wp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News