Miała wziąć z nim ślub. Gdy przypadkiem zobaczyła, co robi z jej psami, zdruzgotana odwołała wszystko

Miała wziąć z nim ślub. Gdy przypadkiem zobaczyła, co robi z jej psami, zdruzgotana odwołała wszystko Źródło: Screen/Youtube/ fanslive mendez

Ślub to bardzo poważna decyzja, więc za nim zawrze się związek małżeński, trzeba naprawdę dobrze poznać swojego partnera czy partnerkę. Ta kobieta zdecydowała się odwołać całą ceremonię po tym, jak zobaczyła, co ukochany robi z jej psami.

Ślub to decyzja na całe życie. Ważne jest więc, żeby przyszli małżonkowie znali się bardzo dobrze i ufali sobie nawzajem. To, co przez przypadek odkryła ta kobieta, sprawiło, że postanowiła odwołać całą ceremonię. Było to związane z zachowaniem jej partnera wobec zwierząt. 

Ślub odwołany w związku z psami 

Ślub został odwołany przez kobietę, która odkryła szokującą prawdę dotyczącą swoje ukochanego. Okazało się, że jej partner w skandaliczny sposób traktował jej psy, kiedy nikogo nie było w domu. Kobieta dowiedziała się o tym przez przypadek. 

Do sytuacji doszło w Rio de Janeiro.  Impulsem dla  Ninny Mandiny, właścicielki dwóch buldogów francuskich, były niepokojące ślady na ciele psiaków.  Weterynarz jednoznacznie stwierdził, że są to efekty przemocy. Wtedy 29-latka postanowiła w sprytny sposób dowiedzieć się prawdy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokująca prawda dotycząca ukochanego 

Ninna Mandin zamontowała w mieszkaniu ukrytą kamerą, która miała za zadanie sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z psami pod jej nieobecność. Liczyła na to, że dowie się, skąd te niepokojące ślady na ciele zwierząt. To, co ujrzała na nagraniu, zaskoczyło ją i zbulwersowało.

Okazało się, że gdy kobiety nie ma w domu, jej partner w skandaliczny sposób traktuje buldogi. Mężczyzna znęca się nad nimi, kopie je i bije, a także rzuca nimi o podłogę. Nic dziwnego, że czworonożne biedactwa są całe w siniakach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

W tym momencie Ninna odkryła z przerażeniem, że w ogóle nie znała swojego partnera od tej strony, bo zawsze wydawało jej się, że lubi zwierzęta. Gdy dowiedziała się, jaki okrutny i bestialski potrafi być wobec jej psów, bez wahania zdecydowała się odwołać ślub. Wiedziała, że nie chce mieć nic wspólnego z osobą, która w ten sposób traktuje jej pupili. Zdaniem wielu to, jak ktoś traktuje zwierzęta, świadczy o tym, jakim człowiekiem jest naprawdę. 

 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

Źródło: Lelum.pl

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu