Na czwarte wesele Rutkowski wyda milion złotych. Strach pomyśleć, co się będzie działo na kolejnych trzech

Na czwarte wesele Rutkowski wyda milion złotych. Strach pomyśleć, co się będzie działo na kolejnych trzech Źródło: Facebook/Krzysztof Rutkowski Detektyw

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego już lada chwila. Właśnie kończyły się przygotowania do ogromnego wesela, które będzie kosztować ogromne pieniądze. Słynny detektyw żeni się już po raz czwarty.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego powali wszystkich gości rozmachem. Słynny detektyw wyprawia już czwarte wesele w życiu, ale to najbliższe ma być tym największym. Detektyw postanowił zając się każdym szczegółem uroczystości. Trzeba przyznać, że szykuje się wyjątkowo wystawna impreza.

Ślub i wesele Krzysztofa Rutkowskiego będą kosztowały milion złotych

Już w sobotę odbędzie się ślub Krzysztofa Rutkowskiego oraz Mai Pilch. Para jest już ze sobą od wielu lat, mają nawet sześcioletniego syna. Mimo ostatnich plotek jakoby "Wodzianka" znana z programu Kuby Wojewódzkiego miała romansować z detektywem, udało im się przetrwać kryzys.

- Jestem podekscytowana i szczęśliwa - opowiadała obecna partnerka detektywa.

Co ciekawe, ślub i wesele zostały zarezerwowane z ogromnym wyprzedzeniem, bo aż dwa lata temu. Impreza ma odbyć się w Rozalinie pod Warszawą, gdzie znajduje się luksusowy pałac - lokalizację wykorzystywano choćby w programie TVN "Projekt Lady". Wiadomo, że cała impreza wyniesie parę aż milion złotych.

Ślub i wesele tak zaskoczą przepychem, że Krzysztof Rutkowski się czuje jakby żenił się pierwszy raz. A to już jego czwarty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podaje "Super-Express", sama panna młoda ma mieć cztery różne warianty sukni ślubnej na uroczystości. Jedna z nich jest sprowadzona zza granicy, a jeszcze inna wysadzana prawdziwymi perłami. Podobno wszystkie kreacje kosztowały łącznie 80 tysięcy złotych. Podobnie i pan młody, który do dyspozycji ma być trzy smokingi oraz garnitur sprowadzony ze stolicy mody - Mediolanu.

Dzisiaj grzeje: 1.2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

- Maja będzie moją czwartą żoną, ale czuję się, jakbym się żenił pierwszy raz, ponieważ przez 15 lat nie miałem takich pomysłów - opowiada detektyw. Do tej pory Krzysztof Rutkowski żenił się już trzykrotnie, a jego pierwsza żona była zakonnicą, która zrzuciła dla niego habit. 

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  4. Polsat przekazał pilne ostrzeżenie IMGW. Alerty drugiego i trzeciego stopnia, w tych województwach będzie najgorzej
  5. Tysiące Polaków mogą nieświadomie stracić zasiłki! Wszystko przez reformę wprowadzoną przez Morawieckiego

Źródło: Natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu