17-latek ożenił się z 51-latką. Ich wspólne zdjęcie po niemal 20 latach małżeństwa powala

17-latek ożenił się z 51-latką. Ich wspólne zdjęcie po niemal 20 latach małżeństwa powala Źródło: PlanetaLife

Ślub odbył się pomimo tego, że wszyscy mówili im, że ten związek nie przetrwa. Różnica wieku wydawała się im wcale nie przeszkadzać. Dziś po upływie 18 lat nadal są razem. Jak wygląda ich życie?

Ślub Lindy z pierwszym mężem stał się tylko przykrym wspomnieniem, ponieważ w wieku 51 lat zdecydowała się na rozwód. W tym samym czasie jej dwoje dzieci zaczynało dorastać. Wiedziała, że pomimo wieku i ciężkiego rozstania, jeszcze może liczyć na miłość. Była przekonana, że znajdzie kogoś, z kim będzie mogła się zestarzeć. Kiedy poznała Jaya nie mogła uwierzyć we własne szczęście, ale bała się, że różnica wieku będzie zbyt duża, by mężczyzna zwrócił na nią uwagę. 

Ślub ze starszą o 34 lata kobietą 

Jay i Linda poznali się na kursie prawa jazdy. Linda, jako instruktorka i młody Jay, jako kursant, spędzali ze sobą wiele godzin. Okazało się, że pomimo różnicy wieku świetnie się ze sobą dogadują, a nawet dzielą wspólne pasje. Kiedy wyszło na jaw, że para uwielbia ten sam zespół, godzinami mogli prowadzić ożywione dyskusje na ten temat. 

To Linda zrobiła pierwszy krok. Kiedy jechali samochodem, nagle w radio zaczęła lecieć ich ulubiona piosenka, wtedy 51-letnia Linda pocałowała 17-letniego Jaya. Młody chłopak był wniebowzięty, kiedy okazało się, że Linda także darzy go uczuciem. 

Ślub był tylko kwestią czasu, chociaż rodzina i przyjaciele byli przeciwni, wiedzieli, że nie uda im się rozdzielić zakochanych. 18 lat temu Jay i Linda wzięli ślub. A jak wygląda ich życie dzisiaj? Czy miłość przetrwała? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

18 lat temu wzięli ślub, jak dziś wygląda ich życie?

Dziś Linda ma 69 lat, a Jay 36. Ślub wydaje się dla nich niezmiernie odległym wspomnieniem, ale wyjątkowo szczęśliwym. Para do dziś pozostaje w związku, nigdy nie zdecydowali się na wspólne potomstwo, ale teraz ich dom wypełniają wnuki Lindy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
2. 
Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Różnica wieku, która rzucała się w oczy 18 lat temu, zanim wzięli ślub, dziś jest jeszcze bardziej wyraźna. Wielokrotnie Linda była traktowana, jako matka Jaya. Mężczyzna nie widzi w tym żadnego problemu, na takie uwagi reaguje z uśmiecham na twarzy. Miłość do Lindy jest dla niego najważniejsza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
  4. Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia

źródło: planetalife

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News