Ślubne zdjęcia zniszczyły jego karierę, co więcej, trafi do więzienia. Żona jest zdruzgotana

Ślubne zdjęcia zniszczyły jego karierę, co więcej, trafi do więzienia. Żona jest zdruzgotana Źródło: Pixabay / ericaa1215

Ślub polityka pogrzebał jego karierę zawodową. Mężczyzna może również trafić do więzienia. Sąd Okręgowy w wydał wyrok, panna młoda nie może uwierzyć w to, co się dzieje.

Ślub zrujnował jego karierę polityczną, a co więcej może przez niego trafić za kratki. Sąd Okręgowy w Zamościu wydał wyrok w sprawie radnego PiS, Michała F. Jego żona jest zdruzgotana, nie tak miał wyglądać najpiękniejszy dzień w ich życiu. Wszystko przez ślubne zdjęcia, którymi para chciała upamiętnić uroczystość.

Ślub zrujnował jego karierę polityczną

Michał F. był członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Radny z Biłgoraja w województwie Lubelskim został skazany przez Sąd okręgowy w Zamościu na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata oraz pozbawił go mandatu radnego i zakazał sprawowania publicznych funkcji przez minimum 5 lat. Wyrok został wydany w 2018 roku, jednak polityk odwołał się od niego. Teraz został podtrzymany przez sąd drugiej instancji. Wszystko przez nadużycia, jakich mężczyzna dopuścił się organizując własny ślub. 

Radny organizował swój ślub za publiczne pieniądze, teraz odda mandat

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skazany radny w 2013 roku był dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Prokuratura ustaliła, że w czasie pełnienia tej funkcji, zapłacił 2260 złotych z kasy placówki fotografowi, który robił mu sesję ślubną. Okazało się, że zdjęcia będą go kosztowały dużo więcej, niż zdefraudowana kwota. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Teraz decyzją sądu Michał F. ma zwrócić równowartość ukradzionej kwoty na konto Ośrodka Sportu, zapłacić grzywnę oraz ponieść koszty sądowe. Zgodnie z podtrzymanym wyrokiem trafi też do więzienia. Jak poinformował "Dziennika Wschodni" skazany polityk złożył rezygnację z funkcji członka PiS i została ona przyjęta. Teraz będzie musiał oddać również mandat radnego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

źródło: o2

Następny artykuł