Wyjątkowy ślub całkowicie za darmo? Słynna firma ma zaskakującą propozycję, jest tylko jeden haczyk

Wyjątkowy ślub całkowicie za darmo? Słynna firma ma zaskakującą propozycję, jest tylko jeden haczyk Źródło: pixabay/jenga47

Ślub przedstawiany jest jako najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Może tak, ale to też bardzo kosztowna impreza. Znana firma zaskoczyła wszystkich. Chce ufundować jednej parze wesele.

Ślub i wesele mogą się okazać najdroższą dobą w naszym życiu. Młode pary, planując ten niezapomniany dzień, prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, które sprawią, że nikt łatwo nie zapomni jak wspaniale się bawił. Koszty mogą być ogromnych rozmiarów. Planowanie wesela stało się wielkim przedsięwzięciem.

Teraz nie wystarczy tylko zająć sali i zorganizować sukni ślubnej. Powstały nawet specjalne planery ślubne, w których możemy odznaczać pozycje. Listy zdań ciągną się przez wiele stron. Lekcje pierwszego tańca, żeby nie wypaść blado przed całą rodziną. Makijażystka, która przyjedzie przed ślubem. I zapasowa makijażystka, bo wiadomo, że wszystko może się zdarzyć. Podarunki dla gości. Niespodzianka w postaci fontanny czekolady. Fajerwerki o północy. Talerze, które będą pasowały do obrusu. Lista zdaje się nie mieć końca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub z kubełkiem kurczaka

Znana fastfoodowa sieć wprowadza do swojego menu ślub. KFC chce na swój sposób pomóc młodym. Wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić formularz. Należy w kreatywny sposób napisać, dlaczego właśnie my powinniśmy mieć ślub zorganizowany przez sieć fastfoodów. Do tej pory wybrano sześć par - niestety, tylko z Australii. Dla wielu z to pewnością za daleko, ale ci, którzy marzą o ślubie w czerwowno-niebieskich barwach, mogą zechcieć wziąć sprawy w swoje ręce.

Nie wiadomo, czy sieć planuje wprowadzić takie usługi na stałe. Szczęśliwi wygrani zjedzą na własnym weselu kurczaka z kubełka, nie będą musieli się martwić o oprawę muzyczną czy stoisko fotograficzne. Podobno na jeden ślub przeznaczony jest budżet w wysokości 140 tysięcy złotych - niemało jak na papierowe talerzyki i balony. 

Dzisiaj grzeje: Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Skąd w ogóle taki pomysł? Otóż, jak przyznaje znana sieć, młode pary pojawiały się wielokrotnie pod ich placówkami po swoim ślubie. Wychodzą więc oni naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i spełniają ich marzenia. Niektórym nawet za darmo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

źródło: wprost

Następny artykuł