Puszysta kobieta znalazła idealną suknię ślubną. Radość popsuł pan młody: "Widać, że ona bardzo się starała, ale on wszystko zniszczył"

Puszysta kobieta znalazła idealną suknię ślubną. Radość popsuł pan młody: "Widać, że ona bardzo się starała, ale on wszystko zniszczył" Źródło: Unsplash/ Jeremy Wong Weddings

Ślub wiąże się z dużą dawką nerwów i stresującymi przygotowaniami, których efektem zazwyczaj jest najpiękniejszym dniem w życiu młodej pary. Niestety - zazwyczaj. Czasem wystarczy niewiele, by popsuć wszystkie starania.

Ślub miał być wspaniały. Panna młoda zadbała o wszystkie szczegóły. Przynajmniej po swojej stronie. Niestety, cała magia tego wyjątkowego w życiu każdej kobiety wydarzenia została popsuta. Nie przez pijanego gościa, nie przez kompromitujące zachowanie wujka. Zawinił sam pan młody.

Ślub miał być idealny, coś jednak nie wyszło

Pojawił się element nieporozumienia między parą młodą. Kobieta bardzo starannie podeszła do swoich organizacyjnych obowiązków. Szczególnie zadbać chciała o swoją suknię. Kreacja panny młodej ma niebagatelne znaczenie, każda przyszła żona chce w swoim wyjątkowym dniu wyglądać pięknie. Tej narzeczonej również na tym zależało, a że miała kilka zbędnych kilogramów, więc zajęła się wyborem sukni bardzo starannie.

Dziewczyna miała wspaniały gust - dla wielu dziewczyn dobór odpowiedniej sukni jest nie lada wyzwaniem, ona zaś poradziła sobie z tym doskonale. Nie da się nie zauważyć, jak perfekcyjnie dobrała suknię, dzięki czemu podkreśliła atuty wyglądu. Internautki także zachwyciły się tym stylem i chwaliły w komentarzach pod opublikowanym zdjęciem kreację panny młodej. Towarzyszył jej przyszły mąż. I kompletnie zrujnował on idealne wrażenie.

Zbyt swobodny pan młody. Pomylił okazje?

Niewykluczone, że mężczyzna przyszedł na ślub prosto z wieczora kawalerskiego. Tylko w takim przypadku można by zrozumieć, dlaczego pojawił się przed ołtarzem w takim stroju. Niestety, zniweczył tym wszystkie starania swojej partnerki. Zagadką pozostaje, czy ukrywał go przed wybranką. Jest przesąd, że pan młody nie może zobaczyć przyszłej żony w sukni. Ale może w tym przypadku narzeczona powinna skontrolować wybranka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna przybył na ślub w białej koszuli z podwiniętymi rękawami i krawacie, który pasował nawet do sukni narzeczonej. Postarał się nawet o bukiecik w kieszeni koszuli. Niestety, reszta stroju woła o pomstę do nieba. Pan młody założył szorty, skarpety do połowy łydki i adidasy.

- Ona wygląda nieziemsko, ale ten koleś… Kto normalny zakłada na własny ślub znoszone sneakersy ze skarpetami dziadka?- pyta retorycznie jeden z internautów.

- Widać, że ona bardzo się starała, ale on wszystko zniszczył. Coś mi się wydaje, że nie pierwszy i ostatni raz narobił jej takiego wstydu - ocenia kolejna osoba.

- Pewnie chciał pokazać, jaki to on jest wyluzowany i zdystansowany. Według mnie to szczyt żenady i na miejscu panny młodej bym się rozpłakała - czytamy w innym komentarzu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Z pewnością ten ślub był wyzwaniem dla fotografa. Czy udało mu się pracować tak, by na zdjęciach uchwycić pana młodego tylko do pasa? Tak prezentowała się wiekopomna kreacja:

Źródło:  Facebook / That's It, I'm Wedding Shaming 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  4. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni
  5. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News