Mężczyzna pochwalił się zdjęciami ze ślubu. Internauci są bezlitośni, uważają, że to najbrzydsza panna młoda na świecie

Mężczyzna pochwalił się zdjęciami ze ślubu. Internauci są bezlitośni, uważają, że to najbrzydsza panna młoda na świecie Źródło: Pixabay/Ericaa

Ślub to czasami nie jest powód do radości. Wzięty z przymusu, lub bez zastanowienia potrafi zrujnować życie. Internauci twierdza, że własnie to przytrafiło się pewnemu mężczyźnie w Rosji. Jego żonę określono najbrzydszą panną młodą świata.

Ślub dla tego młodego chłopaka może kojarzyć się z wieloma przykrymi wspomnieniami. Wszystko zrujnowały nieprzychylne komentarze i obelgi rzucane w jego wybrankę. Internet szybko uznał kobietę za najbrzydszą pannę młodą. Niedawno w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, które natychmiast obiegły internet i są teraz wszędzie szeroko komentowane. Nie obyło się bez złośliwości i wyrażania swojego kontrowersyjnego zdania. Wszystko za sprawą wyglądu panny młodej. 

Ślub tej dwójki to, według internautów, wielka pomyłka 

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia pewnej pary z Rosji, które natychmiast obiegły internet i są teraz wszędzie szeroko komentowane. Nie obyło się bez złośliwości i wyrażania swojego kontrowersyjnego zdania. Wszystko za sprawą wyglądu panny młodej. 

Na fotografiach można zobaczyć, szczupłego, całkiem przystojnego mężczyznę i jego świeżo upieczoną żonę, która, zdaniem nieżyczliwych internautów, wygląda jak jego przeciwieństwo. Kobieta jest wysoka i dość postawna. Ma na sobie obcisłą sukienkę, która podkreśla jej obfite kształty i buty, które nie wyglądają zbyt elegancko. Fryzura, którą ma na głowie, wyszła już dawno z mody. Nie widać też żeby panna młoda miała szczególnie staranny makijaż.  Gdy państwo młodzi stoją obok siebie trudno oprzeć się wrażeniu, że coś poszło nie tak i że zupełnie do siebie nie pasują. 

Państwo młodzi są szczęśliwi mimo okrutnych komentarzy

Internauci nie zostawiają na parze suchej nitki. Gdy tylko zobaczyli fotografie, postanowili wyrazić swoje niezbyt przyjemne zdanie. Dla większości jest to niepojęte, że tak różne fizycznie osoby mogą darzyć się szczerym uczuciem i nie zwracać uwagi na wygląd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Patrząc na zdjęcia ślubne jednej pary, wydaje się, że ta historia nie jest taka czysta. Albo pan młody został wzięty jako zakładnik, albo ma obolałe nogi, a on nie może uciec, albo ... to moja opinia - komentuje jedna z internautek.

- Zgadzam się, to jakaś ciemność - zgadza się z nią kolejna. 

- Albo jest córką przewodniczącego kołchozu i mu grozili - dodaje następna. 

Takich komentarzy jest jeszcze więcej i trzeba powiedzieć, że są wyjątkowo okrutne. Warto jeszcze raz przyjrzeć się fotografiom, wtedy można zauważyć, że państwo młodzi są mimo wszystko bardzo szczęśliwi. Pozują przytuleni do siebie i uśmiechnięci. Zdają się nie zwracać uwagi na różnice w wyglądzie. Oby nigdy nie odnaleźli tych przykrych opinii i dalej cieszyli się sobą. 

fot. Facebook/Dezinfo

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. 20-latka dokładnie wiedziała, kiedy umrze na nowotwór. Zaplanowała wszystko, po śmierci stało się to, co chciała
  4. Dominika Gwit wygina śmiało ciało za kulisami DDTVN. Wpadła w objęcia przystojnego polskiego aktora
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Wyciekły wrażliwe, najbardziej prywatne dane, których Kinga Rusin nigdy nie chciała ujawnić. Żenująca reakcja gwiazdy
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu