Teściowa wręczyła pannie młodej oburzającą kartkę. Treść sprawiła, że młoda kobieta popadła w szpony obłędu

Teściowa wręczyła pannie młodej oburzającą kartkę. Treść sprawiła, że młoda kobieta popadła w szpony obłędu Źródło: Flickr / candela se casa

Ślub miał być jednym z najpiękniejszych dni w życiu Natalii. Panna młoda nie ukrywa, że bardzo kocha przyszłego męża, któremu już chciałaby powiedzieć sakramentalne "tak". Niestety na drodze do jej szczęścia stanęła przyszła teściowa.

Ślub w gronie najbliższych, skromne wesele, odłożenie pieniędzy na podróż lub remont mieszkania - takie plany mieli Natalia oraz jej ukochany, którzy wkrótce staną przed ołtarzem. Narzeczeni spotykają się dopiero od roku, jednak mają pewność, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Dotąd ich związek rozwijał się bez przeszkód. Byli więc przekonani, że komplikacje nie pojawią się także podczas przygotowań do ślubu. Niestety para boleśnie się pomyliła.

Ślub skłócił pannę młodą z teściową

Natalia zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc. Jak się bowiem okazało, matka jej narzeczonego wpadła w szał, kiedy dowiedziała się, że nie zamierzają zaprosić na wesele dalszej rodziny. Co więcej, zagroziła także, iż sama nie pojawi się na uroczystości, jeśli para nie zdecyduje się zmienić swoich planów. Natalia wyznała, że została całkowicie wyprowadzona z równowagi, kiedy dzień po tej trudnej rozmowie przyszła teściowa pojawiła się w jej mieszkaniu i wręczyła jej zapisaną po brzegi kartkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przyszła do mnie z listą gości. Wpisała na nią tyle osób, że nawet nie doczytałam jej do końca. Nie jestem w stanie zrozumieć, czemu zależy jej na takim weselichu. Przecież sami za wszystko płacimy. (...) My nie odpuścimy, bo nie chcemy takiego wesela. Przez te kłótnie i walki to ślubu się odechciewa - wyznała załamana przyszła panna młoda.

Natalia nie chce odpuścić w kwestii wesela

Dzisiaj grzeje: 1. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok
2. Wszyscy oglądali jego filmy, niestety nie żyje. TVP przekazało najgorsze wiadomości

Internauci zasugerowali Natalii, aby nie ulegała teściowej i zrealizowała swoje pierwotne plany. Czas pokaże, jak ostatecznie będzie wyglądało wesele pary oraz czy matka pana młodego zdecyduje się na nim pojawić. Narzeczona zapewnia, że nie zamierza odpuszczać i chce, aby jej wyjątkowy dzień wyglądał tak, jak sama to zaplanowała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Bolesny cios dla Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa Życia" zapamięta go na zawsze
  4. Tysiące osób obejrzało filmik, na którym kot przechodzi przez wodę. Jego metoda rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu
  5. Ogromna tragedia w centralnej Polsce. Młoda kobieta miała w brzuchu dziecko, zginęła w dramatycznych okolicznościach

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News