Panna młoda myślała, że zrujnowali jej pierwszy taniec. Później stała się jeszcze bardziej porażająca rzecz, nie mogła przestać płakać

Panna młoda myślała, że zrujnowali jej pierwszy taniec. Później stała się jeszcze bardziej porażająca rzecz, nie mogła przestać płakać Źródło: youtube/burton l shartle jr/

Bajkowy ślub i niezapomniane przyjęcie weselne. Panna młoda była przekonana, że zrujnowano jej najromantyczniejszą chwilę w życiu, a gdy poznała całą prawdę, nie potrafiła przestać płakać. Zapamięta ten dzień do końca życia.

Ślub był ich największym marzeniem, które wreszcie udało im się spełnić. Wszystko przebiegało tak jak sobie zaplanowali, dlatego po oficjalnej ceremonii mogli ze spokojem oddać się celebrowaniu tego wyjątkowego dnia w gronie najbliższych. W końcu nadszedł pełen miłości, ale i najbardziej stresujący dla nowożeńców moment, jakim był pierwszy taniec. Niespodziewanie wydarzyło się coś, co wszyscy zapamiętają do końca życia. 

Bajkowy ślub i wesele, którego nie da się zapomnieć. Panna młoda nie mogła przestać płakać, gdy dostrzegła porażającą rzecz 

W serwisie YouTube pojawiło się poruszające nagranie prosto z wesela pewnej młodej pary. Nieco ponad 5-minutowy filmik uchwycił kluczowy moment przyjęcia, czyli pierwszy taniec pary już jako "mąż i żona". Przejęta całą sytuacją kobieta stanęła na środku parkietu, czule obejmując ukochanego. W tle rozbrzmiała muzyka, a oni po woli kołysali się w jej rytm. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewanie utwór ucichł, a zdezorientowana panna młoda nie mogła zrozumieć, co się stało. Jednocześnie była rozbawiona, ale i zestresowana, że czas tak wyjątkowej chwili właśnie prysł. DJ zapewniał, że usterka szybko zostanie naprawiona i rzeczywiście, tak też się stało, jednak świeżo upieczona żona nie podejrzewała, że wydarzy się coś jeszcze. 

Pan młody sprytnie obrócił ją w tańcu tak, by znalazła się przodem do sceny, a wtedy zwyczajnie ją zamurowało, bowiem stała się jeszcze bardziej poruszająca rzecz. Momentalnie zalała się łzami, a z wrażenia aż uciekła od ukochanego. Po chwili jednak wróciła na środek i z niedowierzaniem patrzyła, jak ulubiony utwór śpiewa na żywo jej ukochany wokalista country Mark Wills. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Kobieta była jego największą fanką, dlatego choć kontynuowała taniec, nie potrafiła przestać płakać. Dzień ślubu stał się dla niej jeszcze bardziej wyjątkowy, a zgromadzona na sali rodzina, dzięki tak wzruszającym wydarzeniom, z pewnością nigdy nie zapomni tej chwili. Niesamowite nagranie stało się w sieci prawdziwym hitem, czemu nie w sposób się dziwić. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News