Tata panny młodej zmarł na krótko przed ślubem. Wymyśliła przerażający sposób, żeby mimo to zabrać go ze sobą, włos jeży się na głowie

Tata panny młodej zmarł na krótko przed ślubem. Wymyśliła przerażający sposób, żeby mimo to zabrać go ze sobą, włos jeży się na głowie Źródło: unsplash.com/Tiko Giorgadze

Na ślub zaproszono dziesiątki gości, niestety brakło jednej, najważniejszej osoby - ojca panny młodej. Kobieta była zrozpaczona, aż w końcu wraz z kuzynką wpadła na kontrowersyjny pomysł. Kiedy podzieliła się nim w internecie, niektórzy zaczęli się zastanawiać, dokąd zmierza świat. Prochy taty zdaniem wielu zostały sprofanowane.

Ślub odbył się, mimo braku najważniejszego członka rodziny. Dopiero na weselu goście dowiedzieli się, że tak naprawdę tata panny młodej był i jest z nimi cały czas. Niecodzienny pomysł kobiety przeraża.

Ojciec nie doczekał ślubu, zmarł na ciężki nowotwór

26-letnia Charlotte Walton z Wielkiej Brytanii  marzyła, by tata poprowadził ją do ołtarza. Wszystko było na dobrej drodze, niestety kilka miesięcy przed uroczystością mężczyzna zmarł. Przegrał walkę z rakiem prostaty, a Charlotte była załamana - tata nie odprowadzi jej przed ołtarz i nie zobaczy jej w białej sukni. To był dla niej prawdziwy cios, ale z pomocą przyszła kuzynka.

Kirsty bardzo długo wysłuchiwała żali Charlotte, aż w końcu wpadły na pomysł, na który ostatecznie przystała zrozpaczona córka. Aby tata mógł być na ślubie zdecydowały, że akrylowy manicure panny młodej będzie zawierał prochy ojca. Dla wielu nie mieści się to w głowie - skremowane ciało jej ojca miało znaleźć się na paznokciach. Niektórzy pokusili się nawet o określenie tego zbezczeszczeniem prochów.

Kontrowersyjny pomysł na ślub

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy przegrał swoją walkę, byłam zrozpaczona i wiem, jak bardzo pragnął zobaczyć, jak bierzemy ślub. Chciałam, żeby tam był, ale to nie było nam pisane. Manicure był naprawdę wyjątkowy, bardzo mi się podobał, czułam się tak, jakby ojciec prowadził mnie do ołtarza, a wiem, że bardzo tego pragnął - mówiła Charlotte.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Kirsty, kuzynka i manicurzystka wytłumaczyła, że do zrobienia paznokci musiała dokładnie przesiać i przeszukać prochy zmarłego. Skupiła się między innymi na poszukiwaniu małych fragmentów kości, które mogłaby umieścić pod przezroczystym akrylem.

- Nasz ślub był niesamowity, a paznokcie podobały się wszystkim. To, że ojciec był przy mnie w tak wyjątkowy sposób wiele dla mnie znaczyło. Poślubiłam Nicka, z którym mam dwójkę dzieci i wiem, że tata zawsze będzie nad nami czuwał - wspominała panna młoda.

Fot. instagram.com/kirstymeakin/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków w 2020 dostanie PODWYŻKĘ. Ty też możesz się wzbogacić
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Do schroniska trafił czarny kot. Kiedy pracownicy przyjrzeli mu się bliżej szczęki im opadły ze zdumienia, zauważyli nadzwyczajny szczegół
  4. Nieoczekiwanie Mariusz Pudzianowski przekazał smutną nowinę. Fani nie mogą jej zaakceptować
  5. Gwiazdor TVP rzadko pokazuje żonę, ale teraz zrobił wyjątek. Powiedzieć, że jest piękna, to jak nie powiedzieć nic

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News