Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami

Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami Źródło: Pixabay/Pexels

Ślub nie przebiegł tak, jak wyobrażała to sobie para młoda. W pewnym momencie w kościele rozległ się krzyk. Gdy panna młoda zobaczyła, co się dzieje, zalała się łzami.

Ślub tej pary został przerwany przez nieoczekiwane wydarzenie. Nowożeńcy na pewno nie tak wyobrażali sobie ten dzień. Podczas ceremonii ktoś znajdujący się z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda zareagowała natychmiast, odkręciła się, a po chwili zalała łzami. 

Ślub z niespodzianką

Ślub to zwykle wydarzenie, które jest zwykle dopracowane w najmniejszych szczegółach. Para młoda chce, żeby wszystko przebiegło idealnie - dokładnie tak jak, sobie to wymarzyli. W tym przypadku nie było mowy o wyreżyserowanym scenariuszu, a w trakcie ceremonii doszło do zaskakującego incydentu. 

W kulminacyjnym momencie zaślubin doszło do wyjątkowego występu. Ksiądz zaintonował pieśń, a z tyłu świątyni rozległ się donośny krzyk. Okazało się, że jest to związane ze specjalną akcją, którą goście przygotowali dla pary młodej. Nie obyło się bez łez wzruszenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyjątkowy prezent

Gdy para młoda złożyła już uroczystą przysięgę miłości i wierności, ksiądz zaintonował "How Great Thou Art". Powoli poszczególni goście zaczęli dołączać się do śpiewu. Zaczął mężczyzna, który krzyczał siedząc z tyłu świątyni, później z każdym wersem wstawały kolejne osoby, a pieśń stawała się coraz bogatsza, dzięki następnym głosom. 

Wokaliści powoli zaczęli schodzić się w kierunku ołtarza i tak jakby byli na scenie, wykonali wspólnie utwór. Liderem okazał się ksiądz, który pilnował melodii i dyrygował poszczególnymi solistami. Para młoda była całkowicie zaskoczona takim przebiegiem uroczystości. Ewidentnie ta muzyczna prezentacja miała być prezentem dla nowożeńców, którzy z pewnością nie zapomną tej podniosłej sceny. Mało kto może się poszczycić takim koncertem na własnym ślubie. Zwykle oprawa muzyczna ogranicza się jedynie do wynajętego organisty, ewentualnie kościelnej scholi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Przygotowania do tego pozorowanego na spontaniczny występu na pewno trwały bardzo długo. Efekt tego nowatorskiego pomysłu był natomiast zachwycający. Jak widać nawet najbardziej dopracowany ślub może obfitować w zaskakujące incydenty, które zapamiętuje się na całe życie, a które mogą być niesamowicie piękne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki. Natychmiast zadzwoniła po policję, z szoku nie mogła prawie mówić
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News