Przyłapała narzeczonego 2 dni przed ślubem na najpodlejszym świństwie. Natychmiast mu wybaczyła, pożałuje?

Przyłapała narzeczonego 2 dni przed ślubem na najpodlejszym świństwie. Natychmiast mu wybaczyła, pożałuje? Źródło: unsplash.com/Petr Ovralov

Ślub odbył się bez względu na to, co stało się jeszcze 2 dni temu. Osoby, które znały sprawę, pukają się w głowę. Są przekonane, że panna młoda, która szybko wybaczyła swojemu ukochanemu, będzie mocno żałować tej decyzji w swoim dalszym życiu.

Ślub z założenia ma być wesołym, radosnym dniem bez zmartwień, zarówno dla pary młodej, jak i dla gości. Krótko przed uroczystością stało się jednak coś, co pozostawiło rysę na nieskazitelnym wizerunku przyszłego małżeństwa.

Ocknęła się w męskiej szatni. Pan młody chciał ściągnąć jej majtki

28-letni Daniel nie mógł się doczekać, aż ożeni się ze swoją piękną narzeczoną. Ślub oraz wesele były planowane od miesięcy, a wszystkie szczegóły były omówione. Zaledwie 2 dni przed uroczystością radość została jednak zakłócona. Daniel zrobił coś niewytłumaczalnego, a jednocześnie niewybaczalnego.

Kiedy 28-letnia druhna przebywała w kompleksie, w którym miał się odbyć ślub, nie sądziła, że grozi jej coś niebezpiecznego. Zapoznawała się z obiektem i pilnowała, aby wszystko było gotowe na "ten dzień". Nie wylewała też za kołnierz - wypiła kilka drinków z obecnymi w obiekcie osobami, w tym z przyszłym panem młodym. Potem ocknęła się w męskiej szatni. Była w szoku, kiedy mężczyzną dobierającym się do niej był nie kto inny, jak Daniel.

Wydawałoby się, że ślub stoi pod znakiem zapytania 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

28-latka wyznała, że ocknęła się dopiero, kiedy Daniel ściągał z niej bieliznę. Natychmiast wybiegła z szatni i wszczęła alarm. O wszystkim szybko dowiedziała się panna młoda. Druhna oskarżyła Daniela o molestowanie, a ten nie miał wyboru jak szybko się przyznać - na korytarzach były zamontowane kamery, a policja dzięki nagraniom doskonale widziała moment, gdy pan młody wciąga kobietę do szatni. Mężczyźnie postawiono zarzut napaści i odbycia mimowolnego stosunku seksualnego. Najdziwniejsze wydarzyło się dopiero potem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Każdy sądził, że przyjęcie zostanie odwołane, a Daniel opuści obiekt, na terenie którego miała odbyć się uroczystość. Druhny oraz rodziny były przekonane, że taki wybryk nie może ujść na sucho, bo to nie tylko hańba, lecz i ogromna utrata zaufania. Panna młoda po krótkim namyśle oświadczyła, że nadal chce poślubić Daniela. Goście widzieli potem, jak mąż na własnym weselu nie stroni od mocniejszych trunków i wodzi wzrokiem za zaproszonymi kobietami. Rodzina panny młodej, jej przyjaciele i postronni goście kompletnie nie rozumieją jej decyzji. Była aż tak zaślepiona miłością? Są przekonani, że jeszcze przekona się o mylności swojego wyboru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł