Siostra panny młodej nagle przerwała ślub. Miała ważny powód, wszystkich aż sparaliżowało

Siostra panny młodej nagle przerwała ślub. Miała ważny powód, wszystkich aż sparaliżowało Źródło: Fot. Pixabay.com/debowscyfoto

Ten ślub bez wątpienia zostanie zapamiętany przez wszystkich gości przez bardzo długi czas, a to wszystko za sprawą tego, co zrobiła siostra panny młodej. Kobieta miała bardzo ważny powód, aby przerwać ceremonię.

Wszyscy małżonkowie chcą, aby ich ślub odbył się bez żadnych problemów i zakłóceń. W końcu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, którego planowanie potrafi spędzać sen z powiek przez długie miesiące. Niestety nastrój tej uroczystości zaburzyć może nawet mały szczegół, a co dopiero mówić o samym przerwaniu ślubu.

Każdy z nas zna tę formułkę, która czasami pojawia się podczas ślubu. Chodzi mianowicie o pytanie, czy ktokolwiek ze zgromadzonych ma coś przeciwko zawarciu związku małżeńskiego przez młodą parę. W tym momencie każdy może powiedzieć powód, przez który młodzi nie powinni się pobierać, ale jeżeli tego nie zrobi, to powinien milczeć na wieku. Nieoczekiwanie w tym momencie głos zabrała siostra panny młodej.

Siostra panny młodej przerwała ślub

Dean i Monica Berckenhoff planowali swój ślub od wielu lat. Para przeszła w swoim życiu przez bardzo trudny okres, a chodzi dokładniej o śmierć ich synka, który miał zaledwie 11-lat. Mimo potwornego bólu po stracie dziecka, para dalej szła przed siebie, wspierając się na każdym kroku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu zapadła decyzja o tym, że wezmą swój wymarzony ślub. Mimo podniosłości całej ceremonii dało się czuć żal, że chłopiec nie może uczestniczyć w tym wspaniałym dniu. Chociaż dzięki niespodziance, jaką przygotowała siostra panny młodej, chociaż pewna jego część była z nimi tamtego dnia.

Okazuje się bowiem, że siostra Monici odnalazła mężczyznę, który żyje dzięki przeszczepowi serca od syna nowożeńców. Co więcej, kobieta specjalnie zaprosiła go na ślub swojej siostry, nie mówiąc o tym wcześniej nikomu.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Kiedy przyszedł odpowiedni, moment przedstawiła go wszystkim i opowiedziała jego historię. Dodatkowo panna młoda mogła usłyszeć nawet bicie jego serca, które przecież wcześniej było w piersi jej ukochanego syna. Mimo że Monica nigdy wcześniej nie widziała na oczy Travisa, to zaczęła go przytulać jak członka swojej rodziny, a łzy same napłynęły jej do oczu, kiedy poznała całą prawdę. Bez wątpienia nie zapomni tego dnia do końca swojego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

 

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News