Panna młoda ruszyła do ołtarza. Goście spojrzeli na nią i nie mogli się powstrzymać

Panna młoda ruszyła do ołtarza. Goście spojrzeli na nią i nie mogli się powstrzymać Źródło: instagram.com samanthajanekellylife

Ślub tej pary będzie wspominany przez gości długimi latami. Zgromadzeni w kościele nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli idącą do ołtarza pannę młodą. Jedna rzecz od razu zwróciła ich uwagę.

Ślub był dla niej szczególnie ważnym wydarzeniem. Od najmłodszych lat marzyła, by wyglądać jak księżniczka z bajki, w chwili gdy stanie na ślubnym kobiercu i powie ukochanemu sakramentalne "tak". Jej sen w końcu miał się ziścić, ale w czasie przygotowywania jedna rzecz spędzała jej sen z powiek. W końcu udało jej się znaleźć wyjście z kłopotliwej sytuacji, a gdy pojawiła się w kaplicy, wszystkim aż opadły szczęki.

Goście spojrzeli na pannę młodą i nie mogli opanować emocji. Ten ślub zapamiętają na długie lata 

Samantha Kelly z Louth w Irlandii z niecierpliwością czekała na dzień, w którym oficjalnie zostanie żoną. Przygotowania rozpoczęła już kilka miesięcy wcześniej, starając się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Do samego końca nie mogła jednak rozwiązać jednego problemu - chciała, by jej ukochane psiaki również wzięły udział w ceremonii, ale nie wiedziała, jak tego dokonać. Z uwagi na niepełnosprawność pupili nie potrafiła znaleźć odpowiedniego rozwiązania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu wpadła na absolutnie genialny i jak się później okazało, niezwykle wzruszający pomysł. Zamiast bukietu kwiatów, idąc do ołtarza, trzymała w swoich dłoniach ślepego czworonoga. Przed nimi, na swoim psim wózku inwalidzkim, jechał kolejny zwierzak, a to jeszcze nie koniec, bo na ceremonii pojawiły się również pozostałe psiaki Samanthy: para pomeranianów, trzyletni staffordshire bull terrier oraz uroczy szczeniak. 

Dzisiaj grzeje: 1. PKW właśnie przekazała pierwsze dane dot. frekwencji. Liczba może być zaskoczeniem dla wielu

2. Kamil Durczok podzielił się szczerym wyznaniem. Dotyczy stanu jego zdrowia

Goście nie mogli wyjść z podziwu. Bardzo wzruszył ich widok piesków, dumnie towarzyszących swojej pani w tak ważnym dniu. Nagranie z ceremonii trafiło do sieci, gdzie rozczuliło internautów. Trzeba przyznać, że opiekunka, która uwzględnia swoich czworonożnych przyjaciół w liście gości, to prawdziwy skarb. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)
  2. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. Bliski przyjaciel i współpracownik Rydzyka ujawnił o nim całą prawdę. Do tej pory milczano o jego słowach
  4. Irena Kwiatkowska przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co zobaczyła
  5. Ministerstwo oficjalnie oznajmiło zmiany w prawie. Wraca system z PRL
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News