Oliwia długo planowała swój ślub. Gdy usłyszała, co matka ma jej do powiedzenia przed ceremonią, miała oczy pełne łez

Oliwia długo planowała swój ślub. Gdy usłyszała, co matka ma jej do powiedzenia przed ceremonią, miała oczy pełne łez Źródło: unsplash / Alvin Mahmudov

Ślub dla wielu osób jest jednym z najważniejszych życiowych wydarzeń. Temu wyjątkowemu wyznaniu miłości często towarzyszą mocne emocje. To co powiedziała jej matka, wywołało łzy.

Ślub to bez wątpienia wyjątkowy czas w życiu. Najważniejsze z wyznań miłości bywa prawdziwym wyzwaniem. Wzmożone emocje mogą szukać ujścia w rozmaitych reakcjach. Tym razem były to łzy.

Ślub i rodzinne podziały

Przygotowania do tego podniosłego wydarzenia wymagają wiele czasu. Ślub Oliwii miał być naprawdę wyjątkowy. Włożyła w to dużo ciężkiej pracy. Przygotowania trwały kilka lat. Chciała, żeby ten dzień był idealny.

Wybór sali, przygotowanie zaproszeń, odpowiedni catering czy muzyka towarzysząca wspólnej zabawie. To tylko niektóre z licznych rzeczy, które wymagają perfekcyjnego zorganizowania. Nie inaczej było i w tym przypadku. Największy problem pojawił się jednak podczas ustalania  listy gości. Na przeszkodzie stanęły rodzinne podziały. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łzy wywołane przez matkę

Oliwia, planując ślub bardzo chciała, żeby znaleźli się na nim oboje z jej rodziców. Niestety nie było między nimi zgody. Ojciec dziewczyny zostawił jej matkę dla innej kobiety. Oliwia starała się poświęcać  swój czas obydwojgu rodziców. Zaprzyjaźniła się nawet ze swoim przyrodnim rodzeństwem. Chciała nawet, żeby to bliźniaczki będące córkami jej ojca, rozsypywały kwiaty przy drodze do ołtarza.

Niestety jej matka nadal miała uraz do byłego męża. Nie potrafiła mu wybaczyć, że zostawił ją dla innej kobiety. Matka panny młodej stwierdziła, że nie mogłaby znieść widoku dziewczynek oraz nowej kobiety jej byłego męża. Słowa, które później padły, wywołały łzy. Kobieta zrobiła pannie młodej awanturę. Oliwia usłyszała od swojej matki, że musi zdecydować. Albo ojciec z nową rodziną, albo ona. To ultimatum rozdarło jej serce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Dziewczyna postanowiła o radę poprosić internautów. Otrzymała od nich wiele rad. Jedni radzili jej, aby postawiła na swoim i zaprosiła ojca z nową rodziną. Inni sugerowali ponowną rozmowę z matką. Jadnak większość z nich podkreślała, że decyzja należy wyłącznie do niej. Argumentowali to tym, że to będzie jej dzień i to właśnie ona powinna decydować o tym, kogo zaprasza na swój ślub. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Dziewczyna obsługiwała bogatych gości w restauracji. Gdy wyszli, popatrzyła na rachunek i ją zamurowało
  4. Jedna upoiła Gessler, druga ją upokorzyła. Afera, podrzucili Magdzie mikrofon i wszystko ujawniła
  5. Nadchodzą anomalie, wydano alerty dla połowy Polski. Zmiany będą ogromne

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News