Tylko 1% ludzi widzi na zdjęciu 3 upokarzające ją wpadki pana młodego

Tylko 1% ludzi widzi na zdjęciu 3 upokarzające ją wpadki pana młodego Źródło: Instagram / Awkardfamilyphotos

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic dziwnego, że chcemy na nim wyglądać i prezentować się najlepiej jak się da i dbamy o każdy szczegół, nawet jeśli na co dzień tego nie robimy. Jednak nie wszyscy.

Ślub jest w życiu chwilą, w której chcemy prezentować się doskonale. To niezwykle podniosły moment, bo najprawdopodobniej już nigdy się nie powtórzy. W trakcie ceremonii podlegamy też wyjątkowo surowym ocenom innych ludzi. Ogromne emocje wzbudza ślubna kreacja, ale nieobojętny pozostaje też ubiór pana młodego. Nic dziwnego, że przyszli państwo młodzi czują dużą presję. Dlatego przygotowując się do ślubu, starannie dbają o każdy szczegół. Para ze zdjęcia miała zdecydowanie zbyt wiele wpadek, by móc przymknąć na nie oko. 

Ten ślub nie był powodem do dumy

Biała beza panny młodej, mimo że wygląda jak wyjęta żywcem w lat 90., nie wzbudziła największych emocji. W końcu to kwestia gustu, a być może świeżo upieczona mężatka właśnie w takiej sukni czuła się najbardziej komfortowo. Wpadki modowe zaliczyli w tym przypadku panowie - świadek, którego krawat jest zdecydowanie za krótki oraz pan młody, który ma niedopasowane nogawki u spodni i bardzo przekrzywioną muszkę. Jednak o ile takie potknięcia można wybaczyć, o tyle jednego szczegółu uwiecznionego na ślubnym zdjęciu - zdecydowanie nie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Trza być w butach na weselu"

Jeśli dokładnie przyjrzymy się poniższemu zdjęciu, okazuje się, że pan młody pozuje do pamiątkowej fotografii ślubnej bez jednego buta. Nie wiadomo, jak do tego doszło, ale internauci nie przebierają w słowach. Po publikacji tej fotografii na popularnym instagramowym profilu "Awkward Family Photos", w komentarzach zawrzało".

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Dowód na to, że para młoda powinna się jednak widzieć przed ślubem. Może wtedy udałoby się uniknąć tej katastrofy - komentuje jeden z internautów.

- Nie mam pojęcia, jakim cudem zgubił buta, ale coś mi się wydaje, że jeszcze nie raz zaskoczy swoją żonę - dodaje drugi. 

- Po zobaczeniu tego zdjęcia powinna się z nim rozwieść. Upokorzył ją w najgorszy sposób - czytamy w innym komentarzu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: papilot 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News