Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo

Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo Źródło: unsplash/Luis_Tosta/

Ślub był ich największym marzeniem, a gdy wreszcie do niego doszło, przyszli małżonkowie nie mogli powstrzymać pozytywnych emocji. Nie podejrzewali, że w czasie ceremonii wydarzy się coś takiego, co przede wszystkim już na zawsze odmieni ich życie.

Ślub planowali od wielu miesięcy chcąc, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Lista gości, zaproszenia i przede wszystkim wypatrzone miejsce, w którym mieli powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Wszystko wskazywało na to, że nic nie jest w stanie ich zaskoczyć i plan ślubu mają dopracowany do perfekcji. Tymczasem wśród weselników pojawił się jeszcze jeden niespodziewany gość. 

Ślub wyglądał zupełnie inaczej niż planowali. Wszystko przez wielkie bezdomne zwierzę 

Marília i Matheus z São Paulo w Brazylii marzyli, by ich ślub odbył się pod gołym niebem. Wybrali do tego doskonałe miejsce, jednak pogoda pokrzyżowała wszystkie ich plany. Rozpętała się okropna burza, a ulewny deszcz najwyraźniej nie zamierzał przestać padać. Para wiedziała, że ani oni, ani ich goście nie mogą moknąć w tak wyjątkowym dniu, dlatego zadecydowali o rozstawieniu specjalnego namiotu. 

Gdy schronienie było zapewnione, wszyscy zgromadzeni mogli wejść do środka i podziwiać państwa młodych, którzy już za chwilę mieli zostać mężem i żoną. Niespodziewanie do namiotu wszedł wielki bezdomny pies, który, jak nie trudno było się domyślić, również chciał schronić się przed deszczem. Goście interweniowali bardzo szybko i wyprowadzili zwierzaka. 

Już za kilka sekund z ust pary miało paść sakramentalne "tak", gdy wśród weselników znów pojawił się przemoknięty czworonóg. Tym razem postanowił się położyć i to w zdumiewającym miejscu, bowiem na welonie panny młodej. Wszyscy byli w wielkim szoku, jednak widząc zmarznięte zwierzę, nie mieli serca po raz drugi się go pozbyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Życie pary już nigdy nie będzie takie samo 

Po ceremonii zaślubin, którą zwierzak smacznie przespał, czym prędzej opuścił grono weselników i udał się w nieznanym kierunku. Para nie potrafiła jednak zapomnieć o niespotykanym zdarzeniu z udziałem czworonoga. Zadecydowali, że za wszelką cenę muszą go odnaleźć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Poszukiwania trwały ponad tydzień, jednak finalnie udało im się napotkać błąkającego się psiaka. Zgodnie stwierdzili, że chcą go adoptować. Od tego momentu stali się kochającą rodziną, która zapewniła bezdomnemu zwierzakowi ciepły i bezpieczny dom, którego tak potrzebował. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: newsner

Następny artykuł