Rodzice Karoliny aż zamarli, gdy poznali szczegóły ślubu ich córki. Niepojęte, ale coraz więcej Polaków decyduje się na to

Rodzice Karoliny aż zamarli, gdy poznali szczegóły ślubu ich córki. Niepojęte, ale coraz więcej Polaków decyduje się na to Źródło: Unsplash/Jeremy Wong Weddings

Ślub postanowili zorganizować w dość nietypowy sposób. W czasie wesela miały się dziać rzeczy, które były dla rodziców młodych zupełnie niepojęte. Gdy poznali szczegóły ślubu własnej córki - zdębieli.

Ślub ich córki miał być niezapomnianą uroczystością, którą para chciała wspominać przez całe lata. W tym celu zorganizowali ceremonię za granicą. Miejsce, które wybrali oraz inne ustalenia dotyczące planu wydarzenia, zupełnie zszokowało rodziców panny młodej.

Ślub zorganizowali za granicą. Szczegóły były dla rodziców zupełnie niepojęte

W rozmowie z Wirtualną Polską, Sylwek i Karolina przyznali, że ich pomysł był bardzo oryginalny, a także kosztowny. Para zdecydowała się na ślub na Bali, czyli na wyspie indonezyjskiej, która jest celem i marzeniem wielu turystów z całego świata. Niestety w przypadku tej młodej pary, to nie pieniądze były ogromną przeszkodą. Państwo młodzi znaleźli ofertę, która była w sam raz na ich kieszeń. Jedno z biur podróżniczych ogłosiło promocję na wyjazd do Bali na trzy tygodnie. 

 - Gdy na stronie linii lotniczych pojawiła się promocja, kupiliśmy bilety za 5000 złotych w obie strony na 3 tygodniowy pobyt - mówią młodzi dla Wirtualnej Polski.

Problemem w tym przypadku okazało się zupełnie co innego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy poznali szczegóły ślubu córki, byli zszokowani

Rodzice, dowiadując się o planach swojej córki, byli zupełnie zszokowani. Wkrótce jednak pogodzili się z decyzją swojego dziecka. W końcu ślub to specjalna okazja, w sam raz, aby spełniać swoje marzenia. Rodzice pomogli więc swoim dzieciom zorganizować wesele i razem z nimi pojechali na Bali. Wyjazd w to miejsce był kosztowny, a więc podczas ślubu i wesela Sylwkowi i Karolinie towarzyszyli jedynie najbliżsi znajomi. W trakcie wesela zaś serwowano tamtejsze, lokalne specjały, a także wyborne trunki.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Bali, a także inne miejsca jak choćby południe Francji czy zachodnie wybrzeże USA, a nawet Watykan, to coraz modniejsze kraje, w których młodzi z całej Polski zawierają małżeństwa. Cena zorganizowania ślubu i wesela waha się często od 50-100 tys. złotych, ale jak twierdzą niektórzy świeżo upieczeni małżonkowie - warto wziąć nawet kredyt, aby spełnić swoje marzenie, choć dla wielu z pewnością może być to niepojęte. 

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu