Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia

Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia Źródło: YouTube / Shoot It Yourself

Ślub to ważna uroczystość, a wiele par młodych starannie planuje każdy szczegół ceremonii. Goście tych nowożeńców zapamiętają ich uroczystość do końca życia. Wszystko zaczęło się, gdy drzwi świątyni nagle się otworzyły.

Ślub tej młodej pary stał się hitem internetu. Młodzi mieli dość tradycyjnych ceremonii. wszystko dokładnie zaplanowali. Tego nikt nie mógł przewidzieć, a zaproszeni goście nie mogli uwierzyć własnym oczom. Internauci nie wierzą, że ślub w kościele mógł wyglądać w taki sposób.

Ślub zaskoczył wszystkich, nagranie z ceremonii podbija internet

Ta uroczystość zdecydowanie odbiega od tradycji. Tak nowoczesnego wydania ślubu kościelnego nikt się nie spodziewał. Kiedy para młoda pojawiła się przed budynkiem i nadszedł czas ceremonii, drzwi świątyni otworzyły się, a goście weselni przecierali oczy ze zdumienia. Nagranie z nietypowego ślubu trafiło do internetu i stało się wielkim hitem sieci.

Na nagraniu można zobaczyć, że kiedy otwierają się wrota kościoła, do środka wpadają roztańczeni panowie w garniturach. Jednym z nich jest pan młody, a towarzyszy mu świadek. W tle słychać głośną muzykę taneczną. Na twarzach zebranych gości widać wyraźne zaskoczenie, a ku ich większemu zdziwieniu, tuż za mężczyznami, do świątyni wkracza tanecznym krokiem ksiądz. Zaraz za nim pojawiają się kolejne pary, a każda z nich prezentuje na środku nawy swój autorski układ ruchów, zachęcając gości, zgromadzonych w ławkach do wspólnej zabawy.

Ślub w nowoczesny sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po kilkunastu sekundach wszyscy zebrani goście zaczynają głośno wiwatować i podrygiwać w rytm muzyki. Na końcu pojawia się ojciec panny młodej, która zostaje przez niego "wciągnięta" do środka za pomocą wyimaginowanej liny. Kiedy kobieta pojawia się w środku, rozpoczyna krótki taniec z tatą, a później mężczyzna oddaje ją w objęcia przyszłego męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Nagranie z nietypowego ślubu trafiło do sieci i stało się ogromnym hitem. Film obejrzało już ponad 3 miliony użytkowników YouTuba, a pod nim pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość internautów jest zachwycona nowatorskim pomysłem młodej pary, by unowocześnić tradycyjną ceremonię. Goście nowożeńców na pewno na długo zapamiętają spektakularne rozpoczęcie ślubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News