Ślub zakończył się wielką tragedią
Pixabay / satyamkumarpe
Monika Majko - 10 Stycznia 2020

Trzy pary poleciały na ślub. Wszyscy zginęli na miejscu

Ślub zakończył się ogromną tragedią. Trzy pary, które poleciały się pobrać, zginęły na miejscu. Wśród ofiar są również weselnicy. Informacje o niesamowitej tragedii obiegły świat.

Ślub miał być najszczęśliwszym wydarzeniem w ich życiu, skończyło się wielką tragedią. Dramatyczne informacje obiegły cały świat, rodziny zmarłych są w szoku. Na miejscu zginęły aż trzy pary nowożeńców, którzy polecieli się pobrać. Wśród ofiar są też goście weselni.

Ślub trzech par zakończył się ogromną tragedią

Media obiegły informacje, że na pokładzie Boeinga 737, który wystartował z lotniska w Teheranie i runął na ziemię po dwóch minutach lotu, znajdowały się trzy pary nowożeńców. Przylecieli do Iranu, żeby wziąć ślub, niestety najszczęśliwsze wydarzenie w ich życiu zakończyło się ogromną tragedią.

NowotwórPrawdziwa przyczyna śmierci Miecugowa była inna? Przyjaciel ujawnił jego ostatnią rozmowęCzytaj dalej

Nowożeńcy wracali do domów za granicą. Na pokładzie śmierć ponieśli 26-letni Arash Pourzarabi i 25-letnia Pouneh Gourji. Oboje na co dzień mieszkali w Kanadzie w miejscowości Edmonton. Byli studentami Uniwersytetu w Albercie, gdzie robili doktoraty. Na pokładzie znajdowało się również ich czterech weselników.

- Pouneh była w grupie badawczej, pracującej nad narzędziami informatycznymi dla ochrony zdrowia w Kanadzie. Arash zajmował się rozwojem sztucznej inteligencji. Para znała się od pięciu lat - podał portal Interia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia córki Adama Małysza mogą wielu przerazić. Ma bardzo dziwny talent, nie każdemu się spodobaZdjęcia córki Adama Małysza mogą wielu przerazić. Ma bardzo dziwny talent, nie każdemu się spodobaCzytaj dalej

W trakcie katastrofy zginęła również kolejna para z Kanady. 35-letni Siavash Ghafouri-Azar i 34-letnia Sara Mamani z Montrealu byli absolwentami Uniwersytetu Concordia.

Wśród ofiar katastrofy są dwie pary nowożeńców z Kanady i jedna z Wielkiej Brytanii

Na pokładzie znajdowała się jeszcze para z Wielkiej Brytanii. Saeed Tahmasebi i Niloofar Ebrahim z Londynu zostali w Iranie trochę dłużej, by osobiście odebrać zdjęcia ze swojego wesela.

Dzisiaj grzeje:

1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Według doniesień, samolot ukraińskich linii, który rozbił się 8 stycznia tuż po starcie, prawdopodobnie został zestrzelony. Na pokładzie znajdowało się łącznie 176 osób, wszyscy zginęli na miejscu. Wśród ofiar 82 osoby to Irańczycy, reszta poszkodowanych to Kanadyjczycy, Ukraińcy, Szwedzi, Brytyjczycy, a także obywatele Afganistanu i Niemiec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. To może być koniec Urzędów Skarbowych. Jest plan resortu finansów
  4. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  5. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  6. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News