5-latka wzięła ślub. 6 godzin później umarła na rękach mamy

5-latka wzięła ślub. 6 godzin później umarła na rękach mamy Źródło: facebook.com

Ślub był największym marzeniem umierającej pięciolatki. Dziewczynka, która powiedziała, że chciałaby przed śmiercią zostać żoną, dostała to, o czym zawsze marzyła. 6 godzin później doszło jednak do wielkiej tragedii, która zepsuła radość z uroczystości.

Nietypowy ślub pięciolatki to rzecz, którą żyją obecnie Stany Zjednoczone. Mary Massey, która od samego początku swojego życia zmagała się z nieuleczalną chorobą, powiedziała na łóżku szpitalnym, że ma do spełnienia jeszcze jeden, życiowy cel. Dziecko chciało przysiąc miłość swojemu najlepszemu przyjacielowi. Rodzice spełnili to życzenie, a dziewczynka czując, że przeżyła wszystko, co najlepsze mogło jej się zdarzyć w jej krótkim życiu, zmarła.

Ślub był ostatnim życzeniem dziewczynki. Rodzice nie wahali się nawet na sekundę

Uroczystość zaślubin ulubionego kolegi Damiena miała miejsce na łóżku szpitalnym. Dziewczynka jeszcze przed ceremonią zdążyła wyznać chłopcu miłość, wierność i że nie zostawi go aż do śmierci, a jeśli wyzdrowieje, to powtórzy z nim zaślubiny, ale już w innych warunkach.

Młoda para została złączona małżeństwem za pomocą zabawkowych pierścionków z Myszką Minnie i Myszką Mickey - najulubieńszymi bohaterami kreskówek małej dziewczynki. Sama została ubrana także w welon. Szczęście "małżeństwa" trwało tylko 6 godzin. Potem choroba Mary wzięła nad nią górę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odeszła spełniając marzenie

Ledwie 6 godzin później stan dziecka zaczął się dramatycznie pogarszać i wiele wskazywało na to, że umrze w dniu swojego ślubu. Matka wzięła ją na rękę i sama obserwowała ostatnie tchnienie swojej córeczki.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Wszystkie osoby obecne na zaślubinach pogrążyły się w żałobie. Najbardziej płakali rodzice i "mąż" zmarłej. Mimo tak smutnych okoliczności rodzice cieszyli się, że zdołali spełnić największe marzenie swojej córeczki i zgodzili się na zaślubiny. Dzięki temu ich córka mogła spokojnie odejść i nie zmagać się już więcej z cierpieniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

źródło: Webniusy

Następny artykuł