Nagle panna młoda odwróciła się od ołtarza, a pan młody oniemiał. Właśnie mieli ślubować sobie miłość

Nagle panna młoda odwróciła się od ołtarza, a pan młody oniemiał. Właśnie mieli ślubować sobie miłość Źródło: Facebook

Ślub tych młodych był przygotowany od A do Z. Wszystko szło zgodnie z planem, ale tylko do pewnego momentu. Potem miało miejsce kolejne niespodziewane wydarzenie. Ich przysięga małżeńska została przerwana.

Ślub Marili i Matheusa miał być naprawdę wyjątkowy. Młodzi wymarzyli sobie ceremonię pod gołym niebem. Mieli wybrany najlepszy garnitur i najwspanialszą suknię ślubną. Gdy wstali tamtego ranka uświadomili sobie jednak, że niektóre rzeczy mogą po prostu nie pójść po ich myśli. Zaczęło się od nagłego oberwania chmury, które zmusiło ich do przeniesienia ślubu pod dach namiotu. Potem w związku z kiepską pogodą pojawił się gość, o którym żadne z nich wcześniej nie wiedziało.

Ślub został przerwany przez gościa, który położył się na welonie panny młodej

Kreacja Marili była wprost olśniewająca. Poza elegancką białą koronką, panna młoda była również w długim welonie. Ciągnął się za nią po ziemi, gdy zmierzała w stronę ukochanego, czekającego na nią wraz z duchownym udzielającym im ślubu. Była tak zaaferowana, że nie zorientowała się nawet, gdy goście z pierwszych rzędów zaczęli robić niepokojące gesty - jakby próbowali kogoś lub coś spłoszyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero gdy zwróciła głowę w stronę pana młodego, by powiedzieć mu sakramentalne "tak", poczuła, że coś jest nie w porządku. Nagle odwróciła się od ołtarza. Pan młody nie miał pojęcia co zrobić. Zaniemówił, po czym podążył za jej wzrokiem. To wtedy ujrzeli niechcianego gościa, którego próbowali przepędzić wcześniej inni zaproszeni.

Na welonie panny młodej zasnął bezdomny pies

Jak się okazało, welon wydał się być wygodnym miejscem odpoczynku dla bezdomnego psiaka, który postanowił uciąć sobie tam drzemkę. Pies nie przejmował się tym, że ubrudził biały materiał swoimi zabłoconymi łapkami. To właśnie dlatego goście usiłowali się go pozbyć. Nie chcieli, aby zwierzę zrujnowało strój panny młodej.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Państwo młodzi jednak nie przejęli się jego brudnymi łapami. Pozwolili psu zostać na weselu, gdzie goście dokarmiali go potrawami ze stołu i obdarowywali go czułością, której zwierze od dawna nie doświadczyło. Gdy po imprezie pies zniknął z pola widzenia, państwo młodzi byli niepocieszeni. Akcja poszukiwawcza trwała kilka dni, ale w końcu udało się im go znaleźć - i tak stał się pierwszym dodatkowym członkiem ich rodziny.

Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia 
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: webniusy

Następny artykuł