Nigdy wcześniej nie została tak upokorzona. Została piekielnie wyśmiana przez przyjaciół na swoim własnym ślubie, powód jest oburzający

Nigdy wcześniej nie została tak upokorzona. Została piekielnie wyśmiana przez przyjaciół na swoim własnym ślubie, powód jest oburzający Źródło: unsplash.com/Petr Ovralov

Na ślub przygotowywała się od miesięcy. Tego dnia wszystko miało być idealne, a goście mieli rzucić się w wir dobrej zabawy. Tuż przed uroczystością usłyszała słowa krytyki, a w dzień ślubu nie mogła powstrzymać łez.

Ślub, który miał odbyć się już niedługo, stanął pod znakiem zapytania. Panna młoda zwątpiła, kiedy usłyszała komentarze zaproszonych gości. Podczas uroczystości było jeszcze gorzej.

Nie brakuje kobiet, które wolą zaoszczędzić

Nie każdą pannę młodą stać na nową, idealnie skrojoną, elegancką i wystawną suknię z najlepszego salonu w mieście. Nie brakuje kobiet, które mają okrojony budżet na zakup ślubnej kreacji. Zazwyczaj starają się kupować suknie z drugiej ręki, które przerabiają samodzielnie pod swoją figurę bądź płacą niewielkie pieniądze krawcowej. Naprzeciw takim potrzebom wyszły sieciówki.

W sieciówkach można od jakiegoś czasu zobaczyć propozycje sukien ślubnych - od krótkich, koronkowych, które wyglądają jak sukienki koktajlowe, do długich i naprawdę eleganckich, jakby prosto z salonu. Ich cena jest nawet czterokrotnie niższa, więc cieszą się popytem. Na taką suknię skusiła się jedna z panien młodych. Nie sądziła, że kreacja stanie się jej przekleństwem.

Ślub ostatecznie był dla niej przykrym dniem. Cała pewność siebie gdzieś umknęła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze przed ślubem kobieta umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych link do białej sukni z sieciówki i poprosiła o opinię. Kreacja szalenie jej się podobała i była po bardzo przystępnej cenie. Mierzyła ją też w sklepie i była wniebowzięta. Znajomi nie przyjęli tego zbyt dobrze i pojawiły się słowa dosadnej krytyki - tylko dlatego, że suknia nie pochodziła z salonu.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

- Na początku byłam bardzo zadowolona ze swojej decyzji, ale pod wpływem innych zaczęłam w nią wątpić. Wielu dobrych znajomych spytało mnie czy na pewno chcę się pojawić w czymś takim na swoim ślubie. Tylko nieliczni napisali pozytywne komentarze - komentowała kobieta. Ostatecznie pojawiła się w sukni na ślubie, lecz nawet wtedy spotkała się z pojedynczymi słowami krytyki. Słyszała, że nie powinno się oszczędzać na takiej rzeczy, a podobne suknie noszą setki innych kobiet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł