Niedawno wzięli ślub. Nie żyje młode małżeństwo, mieszkańcy są wstrząśnięci

Niedawno wzięli ślub. Nie żyje młode małżeństwo, mieszkańcy są wstrząśnięci Źródło: YouTube/NewsLubuski.pl

Niedawno wzięli ślub, teraz oboje zginęli w tragicznym wypadku, który miał miejsce na zachodzie Polski. Doszło do silnego zderzenia, małżonkowie nie mieli żadnych szans, ich samochód został całkowicie zniszczony.

Wzięli ślub jakiś czas temu. Młoda para, 25-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta z powiatu zielonogórskiego, zginęła w wypadku samochodowym. Do tragedii doszło w województwie lubuskim na drodze krajowej 32, pomiędzy miejscowościami Pław i Gronów. W zderzeniu z cysterną nie mieli szans.

Niedawno wzięli ślub, teraz oboje nie żyją. Tragiczny wypadek w lubuskim

Śmiertelny wypadek nieopodal Krosna Odrzańskiego wydarzył się we wtorek, 9 lipca, około godziny 20.00. Młode małżeństwo, które podróżowało osobowym BMW, w pewnym momencie zderzyło się z ciężarową cysterną, wiozącą olej rzepakowy. Nie do końca wiadomo, jaki był dokładnie przebieg wypadku. Pewne jest, że jadący autem osobowym pasażerowie nie mieli w tym zderzeniu żadnych szans. Małżonkowie zginęli na miejscu. 

Jak informuje portal Pościgi.pl, siła zderzenia BMW z cysterną "była ogromna". Z samochodu osobowego niewiele zostało. Cysterna zaś przewróciła się na bok. Jej kierowca przeżył, lecz został przeniesiony na noszach do karetki i odwieziony do szpitala. Nie wiadomo, jak ciężkich obrażeń doznał.

Oględziny miejsca tragedii. Trasa zablokowana na kilka godzin

Nieznane są dokładne przyczyny wypadku. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe i krośnieńska policja, która starała się ustalić przebieg zdarzeń. Pierwsze doniesienia mówiły po prostu o zderzeniu dwóch pojazdów. Kierowca cysterny miał z niewiadomej przyczyny zjechać na lewy pas drogi i uderzyć jadące tam BMW. Po kilku godzinach pojawiły się bardziej konkretniejsze ustalenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Najprawdopodobniej w cysternie pękła opona i wtedy zjechała na przeciwległy pas ruchu - cytuje portal WP rzeczniczkę krośnieńskiej policji, Justyna Kulka.

Na czas oględzin miejsca wypadku, które prowadziła policja pod nadzorem prokuratora, droga 32 na odcinku Krosno Odrzańskie - Zielona Góra została zablokowana. Wytyczono objazdy. Według komunikatu GDDKiA utrudnienia na drodze miały potrwać około 3 godzin. Portal TVN 24 informuje zaś, że trasę odblokowano dopiero około godziny 5 rano.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Tak szaleją córki Kaczyńskiej, do sieci trafiły zdjęcia. Oniemiejecie, gdy zobaczycie foto z 4:30 nad ranem
  4. Osłupiejecie. Zdjęcia Małgorzaty Sochy spod prysznica wylądowały w sieci, nie miała na sobie kompletnie NIC
  5. Druzgocące nagranie z Agnieszką Włodarczyk w sieci. Aktorka niesamowicie cierpi
  6. Przełomowe wieści ws. ojca dzieci Anny Przybylskiej. To wszystko działo się na oczach jej syna

Źródło: TVN 24, Pościgi.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News