Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli

Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli Źródło: Screen/Youtube/Taon Stone

Ślub jest jednym z najbardziej wzruszających przeżyć w życiu każdego człowieka. To także wiele tygodni przygotowań i stresu, aby wszystko wyszło tak, jak to zostało zaplanowane. Podczas tego ślubu nagle po kościele zaczęły się rozchodzić tajemnicze dźwięki. Nikt nie wiedział, co się dzieje, a gdy wszyscy się odwrócili, byli w ogromnym szoku.

Ślub jest wydarzeniem, na które czeka każda kochająca się para. Każdy chce, aby ten dzień był wyjątkowy, dlatego już kilka miesięcy przed uroczystością wszystko jest dokładnie zaplanowane. Wesele to także czas wielu niespodzianek. Przed ceremonią ślubną tej pary stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Tajemnicze dźwięki rozeszły się po całym kościele, a gdy okazało się, skąd dochodzą, wszyscy byli w szoku. 

Ślub zestresował pana młodego 

Jason Thurman Jr. był bardzo zestresowany przed swoim ślubem. Wiedział, że za chwilę będzie przysięgał swojej ukochanej kobiecie miłość i wierność aż po grób. Mężczyzna chciał, aby wszystko wyglądało tak, jak sobie życzył tego z narzeczoną, dlatego też jego stres był ogromny. Kiedy Jason czekał przy ołtarzu na swoją ukochaną, nie wiedział jak się ma zachować. Wbił wzrok w podłogę i nie mógł ustać w miejscu. Wtedy w kościele zaczęły rozbrzmiewać tajemnicze dźwięki. 

Nagła cisza została przerwana przez grający fortepian. Jason był zszokowany, bo niczego takiego nie planował ze swoją narzeczoną. Również goście nie wiedzieli, co się dzieje. Nagle wszyscy usłyszeli piękny, anielski głos, który zaczął śpiewać. Jason i goście zaczęli rozglądać się po kościele, aby zobaczyć, kto tak pięknie uświetnił uroczystość zaślubin pary. Kiedy pan młody odkrył tajemnicę, nie mógł ukryć wzruszenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że ballada Elvisa Presleya "Can’t Help Falling In Love", jest śpiewana przez samą pannę młodą. Wszyscy byli w ogromnym szoku. Nikt się nie spodziewał, że narzeczona Jasona ma tak piękny głos. Łzy wzruszenia popłynęły po policzkach gości, a Jason przestał się stresować i był ogromnie wzruszony niespodzianką swojej żony.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Allison Dyer Thurman, narzeczona Jasona szła do ołtarza prowadzona przez swojego ojca i jednocześnie śpiewała piękną balladę. Mężczyzna kompletnie nie spodziewał się tak pięknej niespodzianki ze strony swojej kobiety. Mimo że starał się trzymać emocje na wodzy, to gdy tylko Allison podeszła do niego, z jego oczu popłynęły łzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez wzrost płacy minimalnej wylądujesz NA BRUKU. Spółdzielnie już rozsyłają mieszkańcom listy
  2. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News