Ślub: długi męża
fot. pexels.com/Alicia Zinn
Karol Zaborowski - 10 Września 2019

Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata

Ślub łączy pary nie tylko pod względem prawnym i emocjonalny, ale także finansowym, a to może doprowadzić do prawdziwych ludzkich tragedii. Niestety często, gdy już przejrzymy na oczy i zrozumiemy co się stało, jest za późno.

Ślub powinien być bardzo przemyślaną decyzją, którą nie powinna być podejmowana zbyt pochopnie i pod wpływem silnych emocji. Oczywiście, że zakochani często chcą jak najszybciej pokazać całemu światu swoją wielką miłość i zjednać się sakramentalnym "tak". Jednak w takim momencie powinniśmy słuchać nie tylko serca i naszych uczuć, ale również zdrowego rozsądku.

Czasami można usłyszeć o parach, które zaledwie po kilku miesiącach biorą ze sobą ślub, ponieważ ich ogromna miłość aż ich rozsadza od środka. Jednak najpierw warto jest lepiej poznać swojego potencjalnego partnera życiowego, aby ocenić, jaki on jest i czy na pewno chcemy z nim spędzić resztę naszych dni.

Wesele tej kobiecie kojarzy się z byciem pośmiewiskiemWiele osób się z niej naśmiewało. Ale ona schudła i przeszła metamorfozę, teraz wygląda jak boginiCzytaj dalej

Najpierw ślub, a pół roku później rozwód

Temat intercyzy od lat wzbudza wśród ludzi bardzo mieszane emocje. W końcu biorąc ślub stajemy się jednością i tyczy się to również finansów. Oczywiście ciężko się z tym nie zgodzić, ale dzięki takiemu dokumentowi możemy uniknąć pułapki stworzonej z gigantycznych długów, do których nawet nie przyłożyliśmy ręki.

Daria wie doskonale, z doświadczenia swoich bliskich, jak brak intercyzy w małżeństwie może zrujnować człowieka. Jej znajoma wzięła rozwód zaledwie pół roku po tym, jak wyszła za mąż. Jej ukochany w tak krótkim czasie zdołał przepuścić ich wszelkie oszczędności, a nawet kredyt, który razem wzięli na kupno mieszkania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PracaMyślisz, że masz najgorszą pracę na świecie? Po obejrzeniu tych zdjęć już nigdy nie będziesz na nią narzekaćCzytaj dalej

Co więcej, okazało się, że przy okazji wielokrotnie ją zdradzał i to właśnie na swoje kochanki przeznaczył dużą część wydanych pieniędzy. Ostatecznie przyjaciółka Darii została sama wraz z ogromnymi długami po tym, jak jej były już mąż przepuścił ich wszystkie pieniądze.

- Mam znajomą, która rozwiodła się pół roku po ślubie, jej mąż ją zdradzał. Okazało się, że przy okazji narobił koszmarnych długów i przeputał wszystkie ich oszczędności, łącznie z kredytem, który dostali na dom. A że mieli wspólny majątek, to została sama z długami - mówi Daria.

Dzisiaj grzeje:

1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Jasno widać, że w tym wypadku mężczyźnie chodziło jedynie o wykorzystanie swojej drugiej połówki pod względem finansowym. Nie wykluczone, że planował to jeszcze przed zawarciem małżeństwa, bo jak w inny sposób wytłumaczyć to, że w zaledwie pół roku był zdolny do przepuszczenia takiej ilości pieniędzy. Niech ta historia będzie przestrogą dla innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

MężczyznaMężczyzna uratował umierającego psa, wyglądał tragicznie. Po 3 miesiącach zwierzak przeszedł niebywałą przemianęCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News