Gdy Ola patrzy na mężów koleżanek aż przewraca jej się w żołądku. Powód? Opadnie wam szczęka

Gdy Ola patrzy na mężów koleżanek aż przewraca jej się w żołądku. Powód? Opadnie wam szczęka Źródło: unsplash.com/Caleb George

Ślub to sytuacja, w której kompletnie siebie nie widzi. Gdy Ola zaczyna przypatrywać się mężom koleżanek, aż przewraca jej się w żołądku. Woli trwać przy swoim zdaniu, co niestety może skończyć się staropanieństwem. Dlaczego z takim rozczarowaniem i zniesmaczeniem przygląda się partnerom przyjaciółek?

Ślub jak z bajki na razie jest nie dla niej. Nie chce życia, które mają jej koleżanki i twierdzi, że nie mogłaby funkcjonować tak, jak one. Obserwuje uważnie zarówno je, jak i ich mężów i niezmiennie nie może pojąć jednej rzeczy. Dlaczego kobiety pozwalają na takie coś?

Ślub nie jest jej w głowie. Czeka na tego jedynego

Ola za 2 tygodnie będzie obchodzić swoje 34. urodziny. Nie ma partnera, a to kluczowa informacja do opisu całej sytuacji. Ola jest bardzo często zapraszana na wesela, śluby, chrzciny, wieczory panieńskie czy baby shower - sama jednak nigdy nie wyprawiła takiej imprezy i z biegiem czasu traci nadzieję, że w ogóle do jakiejkolwiek dojdzie.

Obserwuje swoje koleżanki od dawna, zwracając szczególną uwagę na to, jaki styl życia prowadzą już po ustatkowaniu się. Znajome zapewniają, że są szczęśliwe i spełnione, ale Ola analizując ich rodziny, nie jest tego taka pewna i wie, że nie mogłaby się znaleźć na ich miejscu. Przede wszystkim jej koleżanki jej zdaniem nie mogą czuć się przesadnie bezpieczne u boku mężczyzn, którzy mało zarabiają. Bohaterka opowieści natomiast szuka stabilności, głównie finansowej

Ola może być nazywana materialistką, ale zależy jej na bogatym mężu

Oli najbardziej w oczy rzuca się brak życiowej zaradności. Inaczej nie nazwie niskich zarobków partnerów swoich koleżanek. W żołądku jej się przewraca, gdy patrzy na szczebioczące pary, które mogą niedługo walczyć z finansami. Ola uważa, że do stabilnego i udanego związku nie jest potrzebna tylko miłość, ale i pieniądze. To daje poczuje oparcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohaterka nie ukrywa, że ma za sobą kilka związków, a nawet już raz była zaręczona i planowanie ślubu było priorytetem. Niestety, po analizie drugich połówek i po zestawieniu "za i przeciw" odnośnie niedoszłego męża, Ola zdecydowała, że woli być sama niż być z kimś, kto przynosi do domu 2-3 tysiące złotych. Facet ma robić karierę - i kropka.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu

2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

Ola również na siebie zarabia, ale dla niej głową rodziny ma być mężczyzna i to on ma dbać o dom materialnie. Chce żyć przede wszystkim bezstresowo, a tego nie da jej facet pracujący na zleceniu lub na magazynie.

- Nie wiem, może jeszcze długo sobie na takiego poczekam. Albo nigdy go nie spotkam. Ale wolę być wierna swoim zasadom i nie brać byle czego - pisze na koniec zdegustowana Ola.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kora przed śmiercią bardzo cierpiała. Jej opiekunka opowiedziała o jej ostatnich chwilach. Te słowa miażdżą serce
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News