Nie mieli żadnych szans, zginęli na miejscu. Para młoda i weselnicy zginęli tuż po ślubie

Nie mieli żadnych szans, zginęli na miejscu. Para młoda i weselnicy zginęli tuż po ślubie Źródło: unsplash.com/ Mattia Astorino

Ślub to jedno z najważniejszych przeżyć w życiu człowieka. Oznacza on początek nowego życia u boku osoby, z którą chcemy spędzić resztę swoich dni. Ta młoda para niestety nie mogła cieszyć się swoim szczęściem zbyt długo. Niemalże tuż po ślubie zginęli w okropnych okolicznościach razem z innymi weselnikami.

Ślub z ukochaną osobą jest cudownym przeżyciem. Jest jedną z najważniejszych i najszczęśliwszych chwil w życiu. Ta młoda para nie mogła jednak długo nacieszyć się swoją miłością. Tragiczna katastrofa zabrała życie nie tylko im, ale także wielu innym osobom. Okropna tragedia. 

Ślub, który zakończył się tragedią

Nowożeńcy planowali spędzić ze sobą resztę życia, niestety nie było im to dane. 8 stycznia, gdy po swoich zaślubinach wylecieli w wymarzoną podróż poślubną, zginęli w katastrofie samolotu. Była z nimi para, która planowała wkrótce także się pobrać, a także czterech innych gości weselnych. Wszyscy zginęli w katastrofie Boeinga 737 tuż po stracie w Teheranie. 

Na pokładzie było 176 osób. Nie przeżył nikt. W samolocie należącym do ukraińskich linii lotniczych było 82 Irańczyków i 94 osoby innej narodowości. Na pokładzie nie było Polaków. Patrząc zdjęcia z tragicznej  katastrofy, nie sposób nie zauważyć, że nikt nie miał szans na przeżycie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przyczyny tragedii

Choć pojawiło się wiele domysłów i teorii spiskowych, sugerujących, że samolot został zestrzelony, bardziej prawdopodobne wydaje się to, że samolot runął w wyniku usterki technicznej. Ukraińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych uważa, że do katastrofy doprowadziła awaria jednego z układów technicznych samolotu.

- Katastrofa ukraińskiego samolotu pasażerskiego, do której doszło w środę w Teheranie, nie była aktem terroru - powiedział przedstawiciel ambasady Ukrainy w Iranie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacja
2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans
3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

Amerykański producent samolotów Being jest zatem w poważnych tarapatach, bo jest to bowiem kolejna tragedia, do której dochodzi z udziałem tych samolotów. W Indonezji w 2018 roku i w Etiopii w marcu 2019 roku również doszło do wypadków z udziałem tego rodzaju samolotów, łącznie zginęło 346 osób.


uploaded

zdjęcie: fot. screen YouTube CBC News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze
  4. GIS ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów popularny olej. Jego skład woła o pomstę do nieba
  5. Rodzina zainstalowała ukrytą kamerę, żeby obserwować opiekunkę 80-latki. Zobaczyli dantejskie sceny, serce się kraja

źródło: Lelum 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News