Rodzice postanowili wziąć ślub. Ich umierająca córka wypowiedziała 8 porażających słów, łzy same lecą z oczu

Rodzice postanowili wziąć ślub. Ich umierająca córka wypowiedziała 8 porażających słów, łzy same lecą z oczu Źródło: pixnio/bicanski

Ślub był kolejnym krokiem podjętym przez parę z Australii. Najbardziej szczęśliwa z tego faktu była ich córka, która marzyła o tym dniu. Plany pokrzyżowała śmiertelna choroba.

Ślub pewnej pary z Australii miał być bajkowy, ich córka na samą myśl o wyjątkowym wydarzeniu snuła plany co do swojej roli w całej ceremonii. Wszystko zmieniła choroba, na którą zachorowała. Stan zdrowia dziewczynki gwałtowanie zaczął się pogarszać.

Śmiertelna choroba dziewczynki

Dziecko Tanii Miller i Jakoba Skarrattsa było wniebowzięte, gdy rodzice ogłosili o planach na swój ślub. Gdy tylko oznajmili jej radosną nowinę, wypowiedziała 8 słów, od których może pęknąć każde serce.

- Mama i tata biorą ślub, a ja będę kwiatową dziewczynką. - ogłosiła mała Paige wzruszając swoich rodziców.

Dziewczynka żyła tą myślą i marzyła o tym dniu. Ślub jednak musiał poczekać z powodu choroby Paige. Dziecko zaczęło się uskarżać na silne bóle głowy, które przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu. Diagnoza lekarska była bezlitosna - guz mózgu. Okazało się, że w głowie dziewczynki rozwijał się złośliwy nowotwór wielkości cytryny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub wyciskający łzy 

Paige została natychmiastowo hospitalizowana, rozpoczęto chemioterapię, a później radioterapię. Wszystko było bezskuteczne. Okazało się, że terapie nie są tolerowane przez organizm dziewczynki. Stan dziecka pogarszał się z każdym dniem. Rodzice uznali, że w tej sytuacji muszą spełnić marzenie swojej córki. W ekspresowym tempie zorganizowali ceremonię ślubną w szpitalu, w którym leżało ich dziecko. Dzięki pomocy przyjaciół, rodziny i personalu szpitala udało się przygotować bajkowy ślub. 

Paige podczas ceremonii była już ciężko chora, ale doskonale zdawała sobie sprawę z obrotu spraw i była bardzo szczęśliwa. Została ubrana w piękną sukienkę, posadzona na wózek razem z koszem kwiatów i przewieziona do szpitalnej ogrodu, gdzie odbył się ślub. Rodzice umożliwili spełnienie jej marzenia i została w końcu "kwiatową dziewczynką". 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

- To nie to, co planowaliśmy, nie mogła nawet otworzyć oczu, ale była tam i to jest najważniejsze. Słyszała i czuła, jaka miłość ją otacza. - wyznał wzruszony ojciec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: opowiastka

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News