Poszła na ślub przyjaciółki. Na oczach gości jej chłopak i panna młoda zachowali w się niewyobrażalny sposób, wszyscy zaczęli nagrywać

Poszła na ślub przyjaciółki. Na oczach gości jej chłopak i panna młoda zachowali w się niewyobrażalny sposób, wszyscy zaczęli nagrywać Źródło: Pixabay / Pexels

Ślub tej pary przybrał zupełnie nieoczekiwany obrót. Dziewczyna poszła na ceremonię, żeby świętować zamążpójście przyjaciółki. To, co zrobił jej chłopak z panną młodą, zupełnie ją zaskoczyło.

Ślub potoczył się dla niej zupełnie nieoczekiwanie. Świętowała wesele przyjaciółki. Na ceremonię przyszła ze swoim chłopakiem. Nie mogła przewidzieć, że mężczyzna zachowa się w taki sposób tym bardziej, że we wszystko była zaangażowana panna młoda. Goście od razu wyciągnęli telefony komórkowe, by nagrać niecodzienną sytuację.

Ślub przyjaciółki świętowała z chłopakiem

To był dla niej wyjątkowy dzień. Jej najlepsza przyjaciółka miała wyjść za mąż. Kobieta na wesele udała się ze swoim chłopakiem. W pewnej chwili panna młoda zawołała wszystkich gości na środek sali. Żaden z nich nie spodziewał się tego, co za chwilę się wydarzy. Wszyscy byli w ogromnym szoku po słowach kobiety. Od razu wyciągnęli telefony, by nagrać tę niecodzienną sytuację.

Panna młoda dokładnie wszystko zaplanowała. W trakcie imprezy poprosiła wszystkie obecne na sali kobiety, by do niej podeszły. Pretekstem była zabawa z łapaniem bukietu. W momencie, kiedy już miała nim rzucić, odwróciła się i wręczyła go swojej najlepszej przyjaciółce. To był znak, który ustaliła ze swoim bratem, a jej chłopakiem. Mężczyzna przyklęknął i wyciągnął pierścionek. Wszyscy zgromadzeni byli w szoku. Wcześniej panna młoda namówiła brata, by w czasie jej wesela oświadczył się swojej dziewczynie. Długo się wahał, ale ostatecznie dał się przekonać do tego szalonego pomysłu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub był miejscem nietypowych oświadczyn

Goście natychmiast wyciągnęli telefony komórkowe, by nagrać na pamiątkę to nietypowe wydarzenie. Chłopak zadał dziewczynie pytanie, czy zostanie jego żoną. Zgodziła się od razu. Wszyscy byli bardzo wzruszeni, to były przepiękne oświadczyny wśród najbliższych.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Nikt z gości nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Film z nietypowych oświadczyn trafił do sieci i stał się hitem internetu. Przyszła para młoda ma świetną pamiątkę.


YouTube / Storyful Rights Management

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Interia

Następny artykuł