Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci

Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci Źródło: Netflix

Ślub tej pary wstrząsnął opinią publiczną na całym świecie. Mężczyzna zgwałcił i zamordował setki kobiet. Były policjant za swoje zbrodnie odsiaduje karę w więzieniu, a mimo tego pokochała go młodsza o 40 lat kobieta.

Ślub tej pary wstrząsnął opinią publiczną. Siergiej Tkach to były policjant i przestępca skazany za wielokrotne morderstwa i gwałty, których dopuścił się na przestrzeni 25 lat. 65-latek odsiaduje wyrok w więzieniu. Pokochała go 40 lat młodsza kobieta. Wzięli ślub w 2015 roku.

Ślub zszokował wszystkich

Siergiej Tkach to seryjny morderca, który podczas swojego życia mógł zabić i zgwałcić ponad setkę kobiet. Najmłodsza ofiara zbrodniarza miała niecałe 8 lat. Mężczyzna odsiaduje wyrok w więzieniu. Dla wielu szokiem była informacja, że Siergiej bierze ślub z 40 lat młodszą kobietą. Elena twierdzi, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Zobaczyła z nim wywiad w telewizji i od tego czasu zapragnęła go poznać. Wysłała do niego perfumowany list. Więzień prawie od razu oświadczył się dziewczynie. Wzięli ślub w 2015 roku. Pytana, czy nie przeszkadza jej fakt, że mężczyzna jest groźnym przestępcą, odpowiada, że to nie są jej winy.

- Nie jestem kimś winnym. Ja zbrodni nie popełniłam. Rzecz jasna, nie życzę nikomu tego, co się stało, a tym bardziej, gdyby doszło do tego w mojej rodzinie, chciałabym, żeby ktoś został ukarany. Jednak ja, kiedy zobaczyłam Siergieja w tym wywiadzie, uznałam, że bardzo mnie pociąga. Pragnęłam z nim zamienić chociaż słowo, pragnęłam, żeby mógł być zwykłym człowiekiem, takim jak ja - opowiada kobieta.

Ślub z seryjnym mordercą nie spodobał się rodzinie kobiety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo spotykali się tylko na rozmowach telefonicznych, później dostali normalne widzenia. Elena zaszła w ciążę z mordercą i urodziła mu córeczkę. Jest bardzo szczęśliwa. Jej spokoju nie podzielają bliscy.

- Czułam się naprawdę szczęśliwa, kiedy dowiedziałam się, że będę mieć z nim dziecko. Oboje pragnęliśmy mieć maleństwo. Jednak moi rodzice mają odmienne zdanie na temat mojego małżeństwa. Są wystraszeni i doszło nawet do tego, że założyli sprawę w sądzie. Chcą, abym została pozbawiona praw rodzicielskich - powiedziała Elena.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Mężczyzna miał wcześniej 3 żony. Kiedy stracił pracę w policji, zaczął mordować. Udowodniono mu 37 zabójstw, choć sam przyznał, że popełnił ich więcej. Ofiarami były kobiety i dzieci. Złapano go w 2005 roku, kiedy pojawił się na pogrzebie jednej z nich. Na początku chciał dla siebie kary śmierci, teraz zmienił zdanie.

- Pragnę żyć dla mojej żony i córki - powiedział.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Pierwszy raz przyprowadziła chłopaka do domu. Ojciec wręczył mu tajemniczą kartkę, od razu zapadła grobowa cisza
  4. Ciało kobiety zamarzło w -30 stopniach. Odmrozili je, zobaczyli co się z nią dzieje i byli wstrząśnięci
  5. Zainstalował ukrytą kamerę przy łóżku, bo miał trudności z oddychaniem podczas snu. Nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył powód swoich problemów

źródło: Webniusy

Następny artykuł