Narzeczony miał przed nią wielką tajemnicę. Gdy poznała prawdę na zdjęciach, nie wiedziała jak zareagować

Narzeczony miał przed nią wielką tajemnicę. Gdy poznała prawdę na zdjęciach, nie wiedziała jak zareagować Źródło: Unsplash/Cull & Nguyen

Ślub to poważna sprawa i z założenia decyzja na całe życie. Temu narzeczonemu przez długi czas udało się utrzymać pewną tajemnicę przed swoją wybranką. Gdy zobaczyła ukrywane zdjęcia swojego męża była w szoku.

Ślub związany jest z wieloma czynnościami, które trzeba wykonać zanim stanie się przed ołtarzem. Jest to wielkie przedsięwzięcie, które wymaga dużo planowania i poświęceń. Temu narzeczonemu udało się utrzymać w tajemnicy pewien bardzo ważny element ceremonii. Jego wybranka nie wiedziała jak zareagować, kiedy dowiedziała się prawdy. 

Ślub wymaga wcześniejszego przygotowania 

Ślub jest wydarzeniem, które musi zostać poprzedzone zaręczynami. Ten narzeczony był już gotowy na to, żeby zadać swojej ukochanej to oficjalne pytanie. Wpadł jednak na pomysł zażartowania ze swojej wybranki. Wszystko uwiecznił na zabawnych zdjęciach. Kiedy kobieta zobaczyła wymowne fotografie nie wiedziała, jak zareagować na zachowanie ukochanego. 

Pomysł narzeczonego 

Edi Okoro postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie tak jak należy. Kupił piękny pierścionek zaręczynowy z brylantem i czekał na odpowiedni moment. Każdy chce bowiem, żeby jego oświadczyny były wyjątkowe i niezapomniane dla partnerki. Część osób aranżuje różne spektakularne sytuacje i klęka przed ukochaną w pięknych okolicznościach przyrody albo zabiera ją na zagraniczną wycieczkę, żeby tam zadać to najważniejsze pytanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Temu narzeczonemu tak bardzo spodobało się oczekiwanie na ten moment, że specjalnie przedłużał całą akcję. Postanowił sprawdzić jak bardzo jest w stanie afiszować się z pierścionkiem przed swoją ukochaną tak, żeby nie zauważyła, co się dzieje. Kiedy tylko była okazja robił zdjęcia, na których widać zarówno kobietę, jak i pierścionek zaręczynowy w jej pobliżu. Dzięki zabawnemu pomysłowi w tajemnicy przed ukochaną powstał niepowtarzalny album. Jest w nim bardzo wiele komicznych ujęć. Z każdym kolejnym ujęciem narzeczony ryzykował coraz bardziej. Widzimy tam chociażby śpiącą kobietę, na której spoczywa pierścionek zaręczynowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Partnerka Ediego nie wiedziała jak zareagować, kiedy mężczyzna pokazał jej tę niespotykaną sesję. Przypomniała sobie wszystkie te momenty, które zostały przez niego uwiecznione i nie mogła zrozumieć dlaczego nie zorientowała się, że była w tamtej chwili bohaterką fotografii. Ostatecznie narzeczony zdecydował się na oświadczyny i para się pobierze. Niezwykła historia zaręczyn zdobywa coraz większą popularność w internecie.

Źródło: Facebook/Edi Okoro

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł