Pan młody nie chce, żeby jego brat przyszedł na ślub. To najgorsza sytuacja w jego życiu, ale nie mógł podjąć innej decyzji

Pan młody nie chce, żeby jego brat przyszedł na ślub. To najgorsza sytuacja w jego życiu, ale nie mógł podjąć innej decyzji Źródło: Unsplash/zelle duda

Ślub dla wielu to najważniejszy dzień w życiu - dlatego chcą tego dnia być w centrum uwagi. W przypadku tego mężczyzny, ta jedna podstawa rzecz była zagrożona przez obecność jego brata.

Ślub jest dniem, w którym najważniejsza jest młoda para. Państwo młodzi nie chcą, aby rodzinne konflikty odwracały uwagę od ich wielkiego dnia. Pan młody miał w tym przypadku trudny orzech do zgryzienia, bo mimo bliskiej relacji z bratem, zaproszenie go na uroczystość było wysoce ryzykowne.

Zaprosił brata na ślub. Nie spodziewał się takiej odpowiedzi

Na forum internetowym Reddit jeden z użytkowników wstawił wpis, w którym opisał swój trudny dylemat w związku ze swoim ślubem. Autor posta ma brata, który jest gejem. Obaj jednak pochodzą z bardzo konserwatywnej rodziny i nikt oficjalnie nie wie o orientacji seksualnej mężczyzny (choć niektórzy się domyślają). Pan młody w pełni akceptuje inną orientację brata - co więcej, zdążył polubić się z jego partnerem, którego uważa za naprawdę świetną personę.

Przygotowujący się do swojego ślubu mężczyzna niejednokrotnie namawiał brata, żeby przyznał się rodzinie do swojej orientacji. On jednak się zapierał, aż do momentu, kiedy otrzymał zaproszenie na ślub. Wtedy powiedział, że chciałby przyjść ze swoim chłopakiem, co postawiło pana młodego przed trudnym dylematem. Musiał znaleźć wyjście z tej sytuacji, jaką uważa za największy dramat swojego życia.

Dylemat mężczyzny. Nie chce zranić swojego brata, ale nie chce też swojej żony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Swoją prośbę brat tłumaczył tym, że chciałby spędzić tę wyjątkową chwilę z dwiema najbliższymi mu osobami - ze swoim bratem oraz swoim partnerem. Jednak pan młody jest bardzo sceptyczny wobec tego pomysłu, co stało się podstawą konfliktu. Poprosił brata o to, żeby przyszedł bez partnera, na co ten się obraził.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Pan młody obawiał się, że "coming out" w takim momencie spowoduje nie tylko spięcie w rodzinie, ale odbierze jego żonie całą uwagę, jaka powinna być jej poświęcona w trakcie tego jakże ważnego wydarzenia. Inni użytkownicy forum zrozumieli punkt widzenia pana młodego i potwierdzili, że jego brat zachował się egoistycznie i nie powinien obierać sobie takiego dnia na "wyjście z szafy". Co ciekawe, podobne opinie przedstawiali również inni przedstawiciele środowisk LGBT+, którzy obierali stronę przyszłego męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Reddit

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News