Porażające sceny podczas ślubu. Koniecznie patrzcie na świadka, nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać

Porażające sceny podczas ślubu. Koniecznie patrzcie na świadka, nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać Źródło: Keithf104/Youtube

Ślub ten przejdzie do historii. Bardzo mało małżeństw może pochwalić się takim nagraniem z ceremonii. To, co udało się zrobić świadkowi, spowodowało śmiech zebranych gości i płacz panny młodej.

Ślub planowany był przez wiele miesięcy. Zarówno panna młoda, jak i jej ukochany, przygotowali piękne wydarzenie, które mieli wspominać latami. Nie przypuszczali, że świadek całkowicie zmieni bieg wydarzeń. Po latach od ślubu nigdy by się nie zdecydowali na ceremonię w plenerze. 

Ślub z niezdarnym świadkiem 

W końcu nadszedł dzień, na który czekała cała rodzina, przyjaciele i oczywiście młoda para. Panna młoda miała na sobie niesamowitą suknię, której poszukiwała przez wiele miesięcy. Wyglądała w niej idealnie, a nienaganny makijaż i stylowa fryzura dodawały jej klasy. Każdy gość podczas ceremonii patrzył tylko na nią. 

Gdy już miało dojść do wymiany obrączek, świadek pana młodego zbliżył się do ołtarza, by podać je zakochanym. Być może z nerwów wydarzyło się coś niebywałego. Mężczyzna potknął się, a jego upadek pod ołtarzem całkowicie zmienił bieg wydarzeń. Ślub, zdaniem panny młodej, został w tym momencie zrujnowany.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub zakończył się łzami panny młodej i salwami śmiechu gości

Świadek upadając przewrócił się na pannę młodą i pastora, którzy natychmiast upadli. Niestety, młoda para zdecydowała się na elegancki ślub na świeżym powietrzu, w otoczeniu basenu z taflą nieskazitelnie czystej wody. Pech chciał, że podczas upadku panny młodej i pastora, obydwoje wpadli właśnie do tej wody. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Trwa obława polskiej policji. Nieoficjalne doniesienia o ofierze budzą grozę

2. Pierwsze objawy chłoniaka. Nie wolno ich bagatelizować

Goście z niedowierzaniem patrzyli, co się dzieje. Takiego ślubu nikt wcześniej nie widział. Panna młoda, wynurzając się z wody, słyszała śmiech osób zebranych podczas ceremonii. Jednak jej nie było do śmiechu. Kobieta miała zniszczoną fryzurę, makijaż, a jej suknia ślubna była cała mokra. Wystarczył jeden moment, by ślub zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  2. Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego? Przygotowała piękny prezent dla "młodego mężczyzny"
  3. Już nie ma odwrotu. Właśnie podjęto nieodwracalną decyzję dla emerytów, wszystko jest już jasne
  4. Historyczny zwrot w sprawie śmierci księżnej Diany już nadszedł? Niewyobrażalne doniesienia, prawda zostanie ujawniona?
  5. Pokazał paragon za obiad dla 6-osobowej rodziny. Wszyscy pospadali z krzeseł, kwota odbiera mowę
  6. Duch wyciąga mężczyznę z łóżka? Ukryta kamera zarejestrowała niewiarygodną scenę, mężczyzna był bezradny

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News