Gdy na swoim ślubie usłyszała rozmowę ciotek wbiło ją w ziemię. Zapłakana panna młoda ukryła się w toalecie

Gdy na swoim ślubie usłyszała rozmowę ciotek wbiło ją w ziemię. Zapłakana panna młoda ukryła się w toalecie Źródło: Flickr/Quinn Dombrowski

Ślub to często najważniejszy dzień w życiu dla panny młodej. Jednak nawet najmniejszy błąd, może zmienić go w wielką tragedię. Przekonała się o tym pewna panna młoda, która płakała w toalecie.

Ślub tej kobiety był dokładnie zaplanowany, jeszcze długo przed samą ceremonią. Wszystko było od dawna zarezerwowane i opłacone. Z początku wszystko szło zgodnie z planem. Udały się stroje, fryzury, jak i ksiądz wygłosił wspaniałe kazanie. Nic nie zapowiadało, że panna młoda jeszcze tego samego wieczoru zamknie się w toalecie i zacznie łkać.

Ślub poszedł zgodnie z planem, ale na weselu pojawił się zgrzyt

Sytuację opisała ją pan młody - Rafał. Napisał list do redakcji "Wirtualnej Polski" o niemiłym zachowaniu gości, które zepsuło jej wesele. Okazało się, że panna młoda - Magda, przypadkiem podsłuchała rozmowę dwóch ciotek, które narzekały na przyjęcie weselne. Członkinie rodziny miały stwierdzić, że jedzenie było zbyt ekscentryczne i w zdecydowanie w zbyt małych porcjach.

Choć brzmi to, jak złośliwa, ale niezbyt obraźliwa uwaga, to tyle wystarczyło, aby doprowadzić panną młodą do płaczu. Kiedy młoda para robiła wszystko, aby dogodzić gościom i zrobić jak najlepsze wesele, niektórzy nie mogli zatrzymać swoich komentarzy na później.

Panna młoda zapłakana zamknęła się w łazience

Kiedy świeżo upieczona mężatka, usłyszała rozmowę, płacząc, zamknęła się w łazience. Magda zniknęła koło 20:00 i dosyć szybko zauważono jej brak, w końcu to ona była najważniejszą osobą tego wieczoru. Poszukiwać jej zaczął pan młody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy Rafał w końcu znalazł swoją żonę w toalecie, zaczął ją pocieszać. Wyciągnięcie jej z dołka zajęło mu trochę czasu, bo Magda wróciła na salę dopiero przed północą. Gdy płakała zmazał jej się makijaż - musiała go więc przed powrotem na salę poprawić.

Jednak po takim wydarzeniu, wesele nie było już takie samo. Weselnicy czuli się niezręcznie, ludzie podchodzili do niej z niemałymi obawami. Do samego końca imprezy panowała niezręczna atmosfera. Wszystko przez z pozoru niewinną rozmowę dwóch ciotek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska gwiazda jest w związku z 30 lat strasznym, brytyjskim MILIARDEREM! On wciąż ma żonę i dwójkę dzieci
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie 
  3. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  4. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  5. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze
  6. Dzieci żegnały się z umierającą mamą. Spojrzały na tatę i zamarły, coś strasznego
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News