Nagle przed ołtarzem pan młody złapał wybrankę za ramię. Na oczach wszystkich wypowiedział słowa, po których zalała się łzami

Nagle przed ołtarzem pan młody złapał wybrankę za ramię. Na oczach wszystkich wypowiedział słowa, po których zalała się łzami Źródło: pixabay/Afiszera

Ślub jest wspaniałym momentem dla dwojga zakochanych. Zdarza się jednak, że jest jeszcze ktoś trzeci. Tak było w przypadku tej pary, która postanowiła się pobrać. Jednak ich ceremonia wyglądała zupełnie inaczej niż zwykły ślub.

Ślub to ceremonia, podczas której najważniejsze są dwie zakochane w sobie osoby. Czasem jednak zdarzają się wyjątki, kiedy pojawia się ktoś trzeci. Taka sytuacja wynikła podczas ślubu Cliftona i Janny. Mężczyzna w pewnym momencie wygłosił mowę, która doprowadziła zgromadzonych do łez. 

Poznali się przez przypadek 

W rodzinnym mieście Cliftona panowała mocna zamieć i ciężko był dostać się gdziekolwiek. Jednak mężczyzna dał radę pomóc przypadkowo spotkanej Jannie i jej córce Jaidzie. Mąż kobiety zginął nagle, osieracając swoją latorośl w wieku 6 lat. 

Clifton i Janna szybko stali się przyjaciółmi, a z biegiem czasu zaiskrzyło między nimi coś więcej i stali się parą. Po pewnym czasie mężczyzna postanowił sformalizować ich związek - oświadczył się swojej wybrance. Janna nie wahała się ani chwili, a zaręczyny stały się faktem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ślub inny niż wszystkie

Clifton założył sobie, że ich ślub będzie musiał być wyjątkowy. Postanowił, że aktywny udział w nim będzie miała córka Janny z pierwszego małżeństwa. Jaida szybko zaakceptowała nowego partnera swojej mamy, więc chętnie wzięła udział w uroczystości. Gdy dziewczynka podeszła do nowożeńców, pan młody poprosił pasierbicę i założył jej pierścionek na palec.

- Ten pierścionek ma wielkie znaczenie. Chcę, żebyś go nosiła, dopóki nie spotkasz kogoś, z kim zdecydujesz się spędzić resztę życia. Mama i ja zawsze będziemy cię kochać i o Ciebie dbać. Chcę sprawić, żebyś była tak wspaniałą kobietą jak twoja matka - powiedział Clifton. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Obie kobiety zalały się łzami. Gest pana młodego był dla wszystkich zgromadzonych gości bardzo wzruszający. Clifton udowodnił swoim gestem, że chce stworzyć z Janną prawdziwą, szczęśliwą rodzinę. Ten dzień wszyscy goście ślubnymi na pewno zapamiętają do końca swojego życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News