Para stała już na ślubnym kobiercu. Nagle pan młody wybiegł z kościoła, a powód odebrał wszystkim mowę

Para stała już na ślubnym kobiercu. Nagle pan młody wybiegł z kościoła, a powód odebrał wszystkim mowę Źródło: YouTube/Viral Videos

Ślub tej pary przybrał niespodziewany obrót. Wszyscy byli już na miejscu i czekali, aż para wypowie te najważniejsze słowa, gdy pan młody niespodziewanie zmienił plany. Uciekł sprzed ołtarza, pozostawiając zdezorientowaną pannę młodą. Chwilę później wyszło na jaw, dlaczego to zrobił.

Ślub to bardzo tradycyjna ceremonia, w której prawie wszystkie elementy - może poza reakcjami gości - są bardzo przewidywalne. Jak się okazało, w przypadku tego ślubu niespodzianek było o wiele więcej. Pan młody postanowił zaskoczyć swoją ukochaną i wszystkich zebranych. Tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej obejrzał się za siebie i uderzył w czoło. Powiedział, że zapomniał o najważniejszej rzeczy w dniu ślubu - o obrączkach. Kiedy wybiegł z kościoła, zaczęły dziać się dziwne rzeczy.

Ślub był dla niego okazją do spłatania wszystkim żartu

Stuart, bo tak nazywa się ten żartobliwy pan młody z Wielkiej Brytanii, ze swoim bratem Robertem dzieli wielką pasję do płatania innym dowcipów. To właśnie jego poczucie humoru sprawiło, że Vicky się w nim zakochała. Wiedziała, że po swoim partnerze może spodziewać się jednego - niespodzianek. Stuart uznał, że ślub, chociaż bez wątpienia jest dla niego ważną okazją, nie powinien być wyjątkiem od reguły i że taką ceremonię również można trochę "urozmaicić".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy już miał przysięgać wierność Vicky, powiedział wszystkim, że zapomniał o jednej bardzo ważnej rzeczy - obrączkach. Potem wybiegł z kościoła, zostawiając osłupiałą pannę młodą i obie rodziny. Tylko jego brat wiedział, co się święci. Gdy tylko pan młody zniknął z pola widzenia, na ścianie pojawił się film, ilustrujący jego "pogoń" za obrączkami. Jak się okazało, kreatywny pan młody nakręcił specjalny filmik dla swojej ukochanej, w którym postanowił zilustrować fikcyjne perypetie, jakie mogły mu się przydarzyć w drodze.

Na filmie pan młody biegnie przez pole pełne owiec

Film zawiera bardzo wiele humorystycznych elementów. Stuart w swoim ślubnym garniturze skacze w nim między innymi przez płot, aby przebiec przez pole pełne owiec - widok typowy dla niektórych terenów Wielkiej Brytanii. Wpada również do pubu na "strzemiennego".

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

To wyjątkowy gest, który pokazał, że pan młody pomimo powagi sytuacji, w jakiej się znalazł, nie stracił swojego dobrego poczucia humoru i że wciąż jest gotowy zrobić wszystko, aby wywołać uśmiech na twarzy swojej wybranki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Gwiazda "M jak miłość" ODBIŁA partnera koleżance z planu. Błagała, by tego nie robiła. Nic to nie dało
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: webniusy

Następny artykuł