Kilka tygodni po swoim ślubie spojrzała na zdjęcia z uroczystości. Wtedy odkryła przerażającą prawdę

Kilka tygodni po swoim ślubie spojrzała na zdjęcia z uroczystości. Wtedy odkryła przerażającą prawdę Źródło: Facebook/Fox59 News

Ślub dla każdego powinien być niezapomnianym przeżyciem. Ta kobieta odkryła przerażającą prawdę dotyczącą swojej uroczystości. Dotarło to do niej podczas przeglądania zdjęć z ceremonii.

Ślub z założenia powinien być niezapomnianym przeżyciem, do którego para młoda wraca wspomnieniami. Ta kobieta podczas przeglądania zdjęć ze swojej ceremonii zaślubin zrozumiała przerażającą prawdę. 

Ślub marzeń

Ślub odbył się dokładnie tak, jak para sobie wymarzyła i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Zaledwie kilka tygodni po ceremonii doszło do przykrego zdarzenia, przez które panna młoda nie była w stanie cieszyć się małżeństwem. 

Justice odniosła bowiem poważne obrażenia w wyniku wypadku samochodowego. Jej ciało było nienaruszone, jednak kobieta zaczęła odczuwać pewne problemy z pamięcią. Podczas przeglądania zdjęć ze swojego ślubu, odkryła przerażającą prawdę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zakochana bez pamięci 

Jak się okazuje, w związku z obrażeniami odniesionymi w wypadku samochodowym, Justice miała bardzo poważne luki w pamięci. Między innymi nie pamiętała niczego ze swojego ślubu. Przykra prawda dotarła do niej dopiero w momencie, w którym zaczęła przeglądać zdjęcia z tej uroczystości. Kobieta zrozumiała przerażającą prawdę - wszystko, co widzi, jest dla niej całkowicie nowe. Nie pamiętała absolutnie nic - gości, uroczystości, sukni ślubnej ani swojego ukochanego. 

Bardzo liczyła na to, że zdjęcia sprawią, że cokolwiek cobie przypomni. Niestety długie godziny spędzone na studiowaniu fotografii nie przyniosły żadnych rezultatów. Justice była zrozpaczona. Jej mąż Jeremy postanowił pomóc ukochanej.

Partner zdecydował się zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby kobieta nie utraciła tego wspomnienia. Pokusił się o szalony pomysł zorganizowania ślubu na nowo i odtworzenia wszystkiego, co działo się tego dnia ze szczegółami. Jak wiadomo śluby i wesela wiążą się z ogromnym nakładem pieniężnym, więc zwrócił się po pomoc do swoich znajomych. Udało się zebrać sumę 46000 złotych na powtórzenie uroczystości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Mężczyzna włożył bardzo wiele wysiłku w to, żeby wszystko odbyło się idealnie, tak jak za pierwszym razem. Justice nie kryła wzruszenia cudownym gestem ukochanego. Mąż przywrócił jej ślub marzeń i nie pozwolił na to, żeby straciła coś tak cennego, jak wspomnienia z tego najważniejszego dnia życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł