Najpierw ślub, potem chrzest. Gwiazdor polskiego kabaretu ożenił się z 14 lat młodszą matką swojego dziecka

Najpierw ślub, potem chrzest. Gwiazdor polskiego kabaretu ożenił się z 14 lat młodszą matką swojego dziecka

Gwiazdor polskiego kabaretu wziął ślub i zaraz później ochrzcił swoją córkę. Jego wybranką jest o 14 lat młodsza kobieta. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osób.

Polski kabaret mimo dużego hejtu w Internecie ma wielu wielbicieli i przyciąga cały czas całą masę widzów zarówno przez telewizory, jak i pod scenę, gdzie odgrywane są skecze. Prawdziwą ikoną, jeżeli chodzi o polski kabaret, jest grupa o nazwie Kabaret Moralnego Niepokoju, a występującego w nim Roberta Górskiego znają nie tylko miłośnicy kabaretów.

Gra on również w popularnym serialu "Ucho prezesa", który w krzywym zwierciadle ukazuję polską scenę polityczną, a całą osią tych wydarzeń jest właśnie tytułowy prezes, w którego wciela się Górski we własnej osobie. Teraz gwiazdor wraz ze swoją ukochaną powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w jednym z warszawskich kościołów.

Ślub Roberta Górskiego

Ślub kabareciarza odbył się w kościele na warszawskim Starym Mieście i zobaczyć na nim można było niejedną znaną twarz. Oczywiście nie mogło zabraknąć pozostałych członków Kabaretu Moralnego Niepokoju, którzy od tylu lat wraz z Górskim rozśmieszają Polaków. Mowa oczywiście o Mikołaju Cieślaku i Przemysławie Borkowskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście to nie jedyne gwiazdy, które pojawiły się na uroczystości, ale i tak największą sensację wśród wszystkich wzbudzała panna młoda, czyli Monika Sobień, która jest o 14 lat młodsza od Górskiego. Pamiętajmy jednak, że w przypadku prawdziwej miłości wiek nie gra żadnej roli.

Co ciekawe, panna młoda jest dziennikarką, a sam Górski bardzo stroni od udzielania wywiadów, więc nie da się ukryć, że pochodzą niejako z dwóch zupełnie innych światów. Mimo to połączyła ich miłość, a także córeczka, która przyszła na świat w lutym tego roku. Co więcej, mała Malina została ochrzczona już chwilę po tym, jak jej rodzice wzięli ślub.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Robert Górski w jednym z nielicznych wywiadów wyznał, że jest to jego pierwszy i ostatni w życiu ślub. Kabareciarz wcześniej był związany z inną kobietą, u której boku spędził aż 14 lat. Niestety ich losy nie rozeszły się, ale sam Górski wyszedł z tego obronną ręką.

 - Bierzemy ślub kościelny. (...) Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię - wyznał Robert Górski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News