Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół

Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół Źródło: Fot. Pixabay.com/Vlad Bitte

Ślub, którego świadkiem była użytkowniczka Facebooka, dosłownie zszokował internautów. Nieprawdopodobne zachowanie pana młodego wywołało wśród nich wielkie oburzenie. Nie mogą zrozumieć, dlaczego mężczyzna zachował się tak skandalicznie.

Ślub, o którym opowiedziała jedna z użytkowniczek, dosłownie wstrząsnął internautami. Słowa, jakie wypowiedział pan młody, były wyjątkowo szokujące. Jeden z najpiękniejszych dni życia zmienił się w żenującą i absurdalną historię. Po wszystkim panna młoda długo nie mogła dojść do siebie.

Ślub został przerwany przez pana młodego szokującymi słowami

Pan młody postanowił przerwać trwający ślub. Ceremonię zakończył więc słowami "Pie*dolę, nie żenię się". Ciężko sobie wyobrazić, co przeżyła panna młoda w tak stresującej chwili. Oczekiwała wsparcia od pana młodego, a ten nie dość, że jej go nie udzielił, to postanowił nagle, oficjalnie i przy wszystkich zgromadzonych zakończyć ich związek. Internauci z jednej strony są wstrząśnięci zachowaniem pana młodego, a z drugiej strony - nie mogą zrozumieć, co właściwie się tam wydarzyło. O wszystkim opowiedziała kobieta, zaproszona na uroczystość.

 - Dostałam zaproszenie na ślub od swojego kuzyna - rozpoczyna historię kobieta.

Okazuje się, że kulisy samego związania się pary również mogą szokować.

 - Ślub z przymusu, bo panna młoda zaszła w ciążę. Jesteśmy w kościele - ksiądz właśnie kończy mszę. Kuzyn nagle wstaje i energicznym ruchem wyrywa księdzu mikrofon. Mówi: "Pierdolę, nie będę się żenił tylko dlatego, że mam dziecko" - po czym wychodzi. Najpiękniejsze wesele mojego życia - kończy zaskakująco internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci również podzielili się swoimi nieprawdopodobnymi historiami

W odpowiedziach użytkownicy portalu postanowili podzielić się także własnymi opowieściami, które również dotyczą ślubów, których to byli uczestnikami.

 - I tak nic nie przebije tej akcji: jestem na weselu. Świadek, wbitka na salę i gość z zespołu pyta mnie, gdzie mają swoje miejsce. Ja przyjezdny, niewiele osób znałem, podbijam do kuzyna, ten mnie odesłał do nowo nabytej teściowej. Podchodzi, facet i pyta ją gdzie jest ich stolik, a ta bazukę wypierdala: "Gdy ja przychodzę do roboty, to mam ze sobą kanapki na drugie śniadanie. Wody mogę wam najwyżej przynieść" - zadziwił skąpstwem teściowej pewien mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Tego nikt nie spodziewał się po Henryce Krzywonos. Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się ile dzieci adoptowała legenda Solidarności. Więcej niż palców u obu rąk!
  2. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  4. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci
  5. Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery
  6. Dramatyczne doniesienia TVP z Wrocławia. Ksiądz zaatakowany nożem w kościele

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu