Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi Źródło: BECKY BROTHERHOOD

Ślub był coraz bliżej, a przyszła panna młoda nadal nie miała swojej wymarzonej kreacji. Kobieta postanowiła uszyć swoją własną suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Efekt, który osiągnęła, jest powalający.

Ślub miał być wyjątkowym wydarzeniem, którego Becky nie mogła się już doczekać. Postanowiła, że czas, który pozostał jej do ceremonii, wykorzysta na przygotowanie sukni ślubnej. Kobieta własnymi rękami stworzyła niesamowitą kreację, do uszycia której wykorzystała skrawki materiałów.

Wyjątkowy ślub w niezwykłej sukni

Becky ma 43 lata i we wrześniu tego roku wyszła za mąż za Lee Markmana. Zawodowo zajmuje się masażem, a w wolnych chwilach spędza czas przy maszynie do szycia. Tworzenie nowych ubrań jest jej hobby, ale nie tylko - jako matka sześciorga dzieci wykorzystuje swoje umiejętności, by szyć ubrania dla swoich pociech.

W związku z nadchodzącą ceremonią postanowiła, że sama uszyje swoją suknię na ślub. Poprosiła swoich klientów, by przychodząc do niej na masaże, przynosili jej niepotrzebne materiały. Tak udało jej się uzbierać skrawki różnych ubrań, prześcieradeł i firanek, które posłużyły do stworzenia sukni ślubnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Chciałam, żeby to nas zjednoczyło, gromadząc uniwersalną miłość i błogosławieństwo, abyśmy trzymali się razem jak szwy na tej sukience - powiedziała Becky.

Efekt końcowy ciężkiej pracy nad suknią 

Przez trzy tygodnie w każdy weekend zapraszała do siebie gości, którzy chętnie pomagali jej w przygotowywaniu sukni. Sam proces szycia ślubnej kreacji był dla niej fantastyczną zabawą.

- To naprawdę wyglądało dla mnie jak wieczór panieński, który trwał co weekend przez miesiąc - powiedziała panna młoda.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
 
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Efekt, który uzyskała, tworząc suknię ślubną ze skrawków materiałów, przeszedł jej najśmielsze oczekiwania, a goście weselni nie mogli nadziwić się, jak wyjątkowa jest ta kreacja. Po ślubie kobieta zamieściła zdjęcia z całego procesu tworzenia sukni, a internautki podchwyciły jej pomysł i teraz same tworzą swoje wymarzone kreacje w domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News