Spotkała się z narzeczonym swojej córki. Po kilku tygodniach odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać przed ślubem

Spotkała się z narzeczonym swojej córki. Po kilku tygodniach odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać przed ślubem Źródło: facebook

Ślub miał się odbyć lada dzień. Matka przyszłej panny młodej spotkała się z narzeczonym córki, a po jakimś czasie odkryła stare fotografie. To, co było na zdjęciach, przeraziło ją i natychmiast musiała podzielić się szokującymi wiadomościami ze swoją córką. Nie mogła ukrywać takiego sekretu, a już na pewno nie tuż przed ślubem.

Ślub był już przygotowany, wszystkie ważne kwestie zostały ustalone. Pozostało tylko odliczac dni do tej wspaniałej chwili. Jednak kilka dni przed uroczystością stało się coś, co dało mamie panny młodej do myślenia. Kobieta odnalazła stare fotografie i z przerażeniem odkryła prawdę. 

Nikt nie wie, czy ślub się odbędzie

Młoda dziewczyna od dawna spotykała się ze swoim chłopakiem. Byli w sobie szaleńczo zakochani, a z biegiem czasu poznali ze sobą nie tylko swoich przyjaciół, ale i rodziny. Wszyscy przypadli sobie do gustu, a wkrótce wspólnie spędzili ze są wiele wieczorów, goszcząc się wzajemnie na kolacjach. 

Podczas jednej z takich kolacji młodzi ogłosili, że Edem oświadczył się Heidi i niedługo planują zostać małżeństwem. Obie rodziny, które niedługo miały zostać połączone, napiły się szampana, by uczcić dobrą nowinę, a potem rozeszli się do swoich domów. Nic nie zapowiadało nagłej zmiany, jaka zajdzie, gdy mama przyszłej panny młodej zobaczyła kilka starych zdjęć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama odczuwała silny niepokój

Matka panny młodej po tej kolacji długo nie mogła pozbyć się wrażenia, że już gdzieś tego chłopaka poznała. Była przekonana, że na pewno widziała go wcześniej. Nie mogła przypomnieć sobie, gdzie i kiedy miałaby możliwość poznania lub zobaczenia Edema. W końcu przestała przejmować się sprawą i pomagała córce w przygotowaniach do ślubu.

Im było bliżej tego wyjątkowego dnia, tym bardziej kobieta zapominała o sprawie z tajemniczym chłopakiem. Tak było do chwili, gdy zaczęła przeglądać zdjęcia z dzieciństwa swojej córki. Wtedy wszystko stało jasne, a kobieta zrozumiała, skąd pamięta przyszłego męża Heidi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze

Okazało się, że gdy przyszli małżonkowie byli dziećmi, spędzili wspólnie wakacje. Mama Heidi zrobiła im zdjęcie podczas zabawy nad basenem w Turcji, gdzie obie rodziny wybrały się na wakacje. Po latach od pierwszego spotkania para wpadła na siebie znowu, by się w sobie zakochać. Kobieta od razu musiała powiedzieć o wszystkim swojemu dziecku, uznała bowiem taki zbieg okoliczności za niesamowity przypadek.

uploaded

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

źródło: webniusy

Następny artykuł